Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2018 15:15
Kevin sam w domu. Gry sprawdzane przez Macaulay'a Culkina
2640V

Kevin sam w domu. Gry sprawdzane przez Macaulay'a Culkina

Święta nie odbędą się w Polsce bez Kevina. Uznany przez rodaków hit jest niezbędnym składnikiem odpowiedniego spędzania czasu wolnego, ale nie możemy zapomnieć o grach. 

24 grudnia o godzinie 20:00 w Polsacie zostanie wyemitowany „Kevin sam w domu”. Idealnym zakończeniem wieczoru dla największych fanów tej produkcji będzie włączenie odpowiedniej gry z Kevinem w roli głównej.

Iron Man z Chin. Zwiastun pokazuje film inspirowany bohaterem Marvela

Problemem okazuje się zestaw produkcji, w których Kevin terroryzuje rabusiów, ponieważ w swoim czasie „Kevin sam w domu” był niezwykle popularny, więc deweloperzy chętnie mierzyli się z tematyką, a na rynku pojawiło się wiele najróżniejszych tworów.

Nie będzie raczej zaskoczeniem, że jedne były gorsze od innych, jednak akurat tym razem nie musicie zapoznać się z całym zestawem tytułów. Macaulay Culkin – aktor znany z roli Kevina – pojawił się u The Angry Video Game Nerd i wspólnymi siłami duet postanowił sprawdzić gry.

Na plus na pewno należy uznać realizację materiału – znajdziecie tutaj sporo konkretnych informacji i humorystycznych momentów. Deweloperzy wiele lat temu musieli znacząco rozszerzyć przygodę Kevina, więc młodzieniec mierzy się nawet z duchem, czy też olbrzymim pająkiem.

Graliście kiedyś w „Kevin sam w domu”? :)

Paweł, dzięki za link

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: gry kevin Kevin sam w domu