Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2018 13:02
Kingdom Hearts 3 pokazuje „Ostateczną Bitwę”. Zwiastun przepełniony akcją
686V

Kingdom Hearts 3 pokazuje „Ostateczną Bitwę”. Kapitalny zwiastun oczekiwanej gry

Ten materiał powinien zostać opublikowany dopiero jutro, ale ekipa zajmująca się promocją Kingdom Hearts 3 stara się gasić pożar związany z wyciekiem gry na ponad miesiąc przed premierą. Studio w tej sytuacji nie traci czasu i pokazuje „Ostateczną Bitwę”.

Japończycy przez lata dopracowywali Kingdom Hearts 3, ale na ostatniej prostej pojawił się duży problem. Tytuł trafił do pierwszych graczy, więc deweloperzy ostrzegli graczy przed możliwymi spoilerami, które mogą znacząco wpłynąć na nasze wrażenia z przygotowanej historii.

Kingdom Hearts 3. Tetsuya Nomura komentuje sprawę przedwczesnego wycieku

Nie od dzisiaj wiadomo, że gry czasami trafiają do klientów na tydzień przed debiutem, jednak nie często jesteśmy świadkami, by pozycja wylądowała u fanów na przeszło miesiąc przed premierą. W przypadku Kingdom Hearts 3 historia jest naprawdę istotnym elementem całego projektu, więc deweloperzy zdecydowali się na późniejszą publikację epilogu oraz sekretnego filmu – najwidoczniej oba elementy trafią do gry za pomocą premierowej łatki.

Tetsuya Nomura wystosował krótką wiadomość, w której podkreślił, że najnowszy zwiastun powinien zostać opublikowany jutro, jednak firma zdecydowała się na skromną zmianę i właśnie możemy spojrzeć na kolejny film promujący Kingdom Hearts 3.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak trailerów Kingdom Hearts 3 – Japończycy zapowiedzieli, że chcą systematycznie publikować nowe materiały, które pozwolą nam lepiej wczuć się w opowieść i przygotować się na wielką premierę.

Warto wspomnieć, że Kingdom Hearts 3 zostało oficjalnie zapowiedziane przez Sony na E3 2013.

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix

Nie przegap