Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 16.12.2018 14:35
Kingdom Hearts 3. Tetsuya Nomura komentuje sprawę przedwczesnego wycieku
797V

Kingdom Hearts 3. Tetsuya Nomura komentuje sprawę przedwczesnego wycieku

Jak informowaliśmy pojawiły się osoby, które nielegalnie weszły w posiadanie Kingdom Hearts 3. Sprawa doszła już do reżysera gry, Tetsuya Nomury.

Oczywiście ślady zbrodni zostały już usunięte i osoby niecierpliwe będą musiały trochę się wysilić, aby znaleźć inne przedwczesne materiały. Mimo to Tetsuya Nomura nie zamiótł sprawy pod dywan. 

Kingdom Hearts 3. Uważajcie na spoilery. Pierwsze osoby są w posiadaniu gry

W obliczu zaistniałej sytuacji deweloper postanowił opublikować na oficjalnym Twitterze oświadczenie. Tetsuya Nomura zwrócił uwagę na fakt, że pomimo wycieku do Sieci nie trafiły żadne informacje na temat zakończenia i ukrytego filmu, które są największymi spoilerami.

Zdajemy sobie sprawę, że niewielka część Kingdom Hearts III krążyła po Sieci przed jej oficjalnym wydaniem. Wiemy również, jak to wszystko się stało. Przykro nam, że wywołało to niepokój wśród naszych fanów, którzy są podekscytowani premierą.

Od wczorajszej nocy (japońskiego czasu) cały zespół współpracuje , aby zbadać, co możemy zrobić, aby poprawić tę sytuację, ale najpierw chcielibyśmy poprosić, aby nie udostępniać tych filmów.

Epilog i sekretny film, które są największymi spoilerem w tej grze, na wszelki wypadek zostaną wydane później, więc nie zostaną pokazane przed wydaniem gry.

Chcemy, aby wszyscy mogli w równym stopniu korzystać z pełnej wersji gry po jej wydaniu, dlatego prosimy o dalsze wsparcie w tej sprawie.

Jesteśmy także bardzo wdzięczni, że nasi fani ostrzegali innych przed spoilerami. Dziękuję Wam bardzo.

Jesteśmy miesiąc od premiery. Cieszmy się grą razem, gdy wydamy ją 29 stycznia 2019 roku.

- Dyrektor Tetsuya Nomura

Jeżeli jednak wyczekujecie nowych filmów z Kingdom Hearts 3 to zachęcamy Was do obejrzenia nowego spotu reklamowego w języku japońskim.

 

Tagi: Kingdom Hearts III oficjalne oświadczenie playstation 4 spot reklamowy Square Enix tv spot wideo xbox one

Nie przegap