SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.12.2018 13:48
Crash Team Racing. Kulisy produkcji i inne ciekawostki na materiale wideo
1780V

Crash Team Racing. Kulisy produkcji i inne ciekawostki na materiale wideo

Crash Team Racing to jedna z najbardziej kultowych gier z pierwszego PlayStation i tytuł, który swoją grywalnością broni się nawet te niespełna 20 lat po swojej oryginalnej premierze w 1999 roku.

Teraz po zapowiedzi Crash Team Racing Nitro Fueled, miłośnicy wyścigowego Crasha mogą szykować się na podbój serwerów i rankingów już w czerwcu 2019 roku.

Far Cry: New Dawn. Zobaczcie jak zmieniły się lokacje względem Far Cry 5

Z tej okazji ekipa Did You Know Gaming przygotowała bardzo ciekawy materiał odnośnie ciekawostek związanych z produkcją oryginalnego CTR-a. Dowiecie się z niego, że przez słabą komunikację i umowę z Universal Interactive, pracownicy Naughty Dog musieli pracować nad swoimi grami po 20 godzin dziennie, bez weekendów, zaś sam CTR powstał tylko dzięki Sony.

PlayStation bardzo chciało, aby "Psiaki" stworzyli wyścigi z Crashem oparte o ich prototyp bez żadnych postaci i pomogli dogadać się firmie z Universalem. Te i inne ciekawostki znajdziecie w wideo poniżej.

Od siebie mogę dodać, że w grze znajduje się kilka fajnych błędów, dzięki którym między innymi poprzez wejście w tryb Battle, będziecie mogli wejść do kampanii fabularnej na specjalnych warunkach - na przykład jako Penta Penguin czy też jeden z odblokowywanych bossów.

CTR Crash Team Racing - Did You Know Gaming?

Tagi: Crash Team Racing Naughty Dog Software SCEE