Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.12.2018 14:28
Persona 5: Arena i Persona 5 na Nintendo Switch w 2019 roku?
1038V

Persona 5: Arena i Persona 5 na Nintendo Switch w 2019 roku?

Persona 5 odniosła w zeszłym roku spektakularny sukces, znacząco popularyzując tę fantastyczną markę wśród mniej obeznanego z jRPG-ami odbiorcy.

Atlus oczywiście nie zamierza zarzynać kury znoszącej złote jaja, dlatego też marka Persona doczekała się ostatnio dosyć wielu fajnych zapowiedzi.

Granblue Fantasy Versus. Oto nowa bijatyka twórców Dragon Ball FighterZ

Fani dungeon-crawlerów otrzymają Persona Q2, na rynku zadebiutowała taneczna trylogia Persono od 3 do 5, zaś wzorem Persona 4, "piątka" ma otrzymać własną bijatykę. 

Za Persona 4: Arena i Persona 4: Arena Ultimax odpowiedzialne było niezawodne Arc System Works, dlatego studio pracuje po cichu nad kolejną odsłoną. Niestety według nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł portal Persona Central, a jakie pojawiły się na serwisie 5channel, premiera Persona 5: Arena została przełożona na 2019 rok, albowiem Arc pracuje obecnie nad bijatyką z cyklu Granblue.

Wiadomość tę można śmiało uznać za potwierdzoną, albowiem wczoraj wieczorem zapowiedziano właśnie ten projekt.

Ponadto w przygotowaniu znajduje się "Persona 5R", czyli jak wskazuje źródło, kompletna edycja "piątki". PlayStation 4 takową już dostało, więc najprawdopodobniej chodzi o wersję na Nintendo Switch, o której plotkuje się od jakiegoś czasu.

Persona 5 | Launch Trailer | PS4

Źródło: https://personacentral.com/rumor-persona-5-arena-development-p5r-complete-edition-2019-super-smash-ultimate-leak/

Tagi: Atlus Deep Silver Persona 5

Nie przegap