Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 18:26
Shattered State to nowa produkcja twórców Until Dawn. Gra niespodziewanie zadebiutowała
1585V

Shattered State to nowa produkcja twórców Until Dawn. Gra niespodziewanie zadebiutowała

Bez wielkiej kampanii marketingowej, wielu zwiastunów oraz konkretnych fragmentów rozgrywki. Nowa produkcja Supermassive Games zadebiutowała, ale z historią tym razem zapozna się bardzo wąskie grono odbiorców.

Pierwsze informacje o Shattered State pojawiły się w sierpniu. Wtedy to Supermassive Games zarejestrowało nowy znak towarowy, ale nie musieliśmy długo czekać na pełną premierę, ponieważ produkt jest już dostępny dla graczy.

Twórcy Until Dawn pracują nad wieloma ekskluzywnymi grami na PlayStation 5

Shattered State nie pobierzecie na PlayStation 4, Xboksa One, czy też komputery osobiste. Tytuł został przygotowany z myślą o Daydream – platformie do wirtualnej rzeczywistości od Google. Projekt jest określony jako „doświadczenie VR”, które jest dostępne za 39,99 zł.

Supermassive Games ma już spore doświadczenie w VR – twórcy zaoferowali Hidden Agenda, The Inpatient i Until Dawn: Rush of Blood. Wszystkie gry pobraliśmy na PlayStation 4 i PlayStation VR, więc mogliśmy mieć nadzieję, że kolejna pozycja również trafi na konsole Sony.

W Shattered State gracze wcielą się w szefa Narodowej Agencji Wywiadowczej (NIA). Zadaniem zainteresowanych będzie zarządzanie organizacją, która boryka się z problemami przecieków rządowych, terroryzmu, zagrożeń wojną domową, czy też wojskowych zamachów stanów.

Nie jest to pełna produkcja, ale mimo wszystko szkoda, że Shattered State nie zostało wrzucone na kolejne platformy. Poniżej możecie spojrzeć na zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cena premiera Shattered State Supermassive Games zwiastun

Nie przegap