Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 15:59
Wiedźmin od Netflix. Pierwsze urywki serialu i Kaer Morhen mogły zostać pokazane przez twórców efektów
11728V

Wiedźmin od Netflix. Pierwsze urywki serialu i Kaer Morhen pokazane przez twórców efektów?

Netflix strzeże informacji oraz materiałów z serialu „Wiedźmin”, ale wiele na to wskazuje, że Kanadyjczycy pozwalają nam spojrzeć na trzy bardzo krótkie urywki z nadciągającej opowieści. Na jednym z filmów widać duży zamek.

Torpedo Pictures to firma specjalizująca się w tworzeniu efektów specjalnych i dość niespodziewanie twórcy opublikowali kilka materiałów zatytułowanych „Witcher”. Otrzymujemy tutaj pełne spojrzenie na sceny, które prawdopodobnie znajdą się w serialu.

Wiedźmin od Netflix. Pierwszy pokaz Geralta! Wstępna data premiery i Polak w obsadzie

Prace nad „Wiedźminem” trwają od przynajmniej miesiąca. Premiera odbędzie się w 2019 roku, ale wciąż nie otrzymaliśmy konkretnego zwiastuna. To właśnie z tego powodu poniższe materiały mogą zainteresować szerokie grono fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Torpedo Pictures pokazuje akcję w mieście oraz pozwala spojrzeć na zamek zatytułowany „Kaer Morhen”. W sumie wygląda to naprawdę ciekawie... Choć oczywiście nie możemy mieć pewności, że materiały pochodzą z „Wiedźmina” od Netflix, to jednak trudno znaleźć powód stworzenia takich „pokazówek” bez konkretnego zamówienia od platformy. 

Możemy nawet przypuszczać, że Netflix na początek przyszłego roku szykuje pierwszy teaser lub zwiastun i właśnie z tego powodu Torpedo Pictures otrzymało dostęp do materiałów.

Resztę materiałów zobaczycie tutaj.

[Aktualizacja #1]

Netflix skontaktował się z naszą redakcją - niestety materiały nie pochodzą z serialu Wiedźmin.

Źródło: Twitter

Tagi: netflix przeciek wiedźmin