Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2018 22:00
Far Cry New Dawn. Gameplay potwierdza powrót znanych bohaterów
2371V

Far Cry New Dawn. Gameplay potwierdza powrót znanych bohaterów

Far Cry New Dawn to kontynuacja Far Cry 5, więc mogliśmy się spodziewać, że podczas rozgrywki natrafimy na znane twarze. Najnowszy gameplay potwierdza pojawienie się w grze ulubionego pastora.

Ubisoft wpadł na ciekawy pomysł i firma zamierza kontynuować wydarzenia z Far Cry 5. Jak wiadomo wymaga to od deweloperów odświeżenia „klimatu”, ale najnowszy materiał pokazuje, że przyjęta koncepcja może okazać się sporą ciekawostką.

Far Cry New Dawn! Data premiery, gameplay i szczegóły

Świat znacząco zmienił się po 17 latach od zakończenia Far Cry 5. Gracze otrzymają możliwość budowania nowej społeczności, a jednocześnie skorzystamy z najróżniejszych giwer, które w wielu przypadkach wyglądają niczym zabawki stworzone przez amatorów.

Najnowszy gameplay pokazuje jedną z misji fabularnych – Jerome Jeffries został porwany, a naszym zadaniem jest uratowanie charyzmatycznego mężczyzny. Postać jest na pewno dobrze znana graczom, którzy spędzili wiele godzin w Far Cry 5.

Twórcy podkreślają, że Far Cry New Dawn to nie jest Far Cry 6, ale jednocześnie studio nie stworzyło „małego dodatku”. To zupełnie „nowa gra”, którą możemy określić jako „totalna kontynuacja”.

W trakcie rozgrywki poznamy zupełnie nową opowieść, skorzystamy z kolejnych zabawek,a podczas zabawy otrzymamy nawet szansę stworzenia własnej bazy wypadowej. Warto podkreślić, że chociaż autorzy pozwolą nam kreować giwery, to jednak nie będziemy mogli ich ulepszać.

Tagi: Far Cry New Dawn gameplay Ubisoft