SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2018 19:15
PlanetSide Arena
916V

PlanetSide Arena to shooter z 1000 graczami na jednej mapie. Szczegóły i zwiastun nowej gry twórców H1Z1

Na początku 2019 roku zadebiutuje sieciowy shooter, który może zainteresować wielu graczy. Daybreak Games stawia na mecze 250 vs. 250 i konkretny Battle Royale. Poznajcie PlanetSide Arena.

PlanetSide Arena to sieciowy, arenowy shooter przygotowany przez Daybreak Games. Twórcy postawili na wielkie bitwy i gra będzie dostępna na komputerach osobistych od 29 stycznia 2019 roku.

Full Throttle Remastered za darmo. Kolejne gry do zgarnięcia i 1900+ tytułów w promocji

Tytuł zapowiada się naprawdę konkretnie. Autorzy przygotowali system klas postaci, zróżnicowaną rozgrywkę, dynamiczny system progresji, a najważniejszym elementem gry będą bitwy zrzeszające dokładnie 1000 graczy.

Ji Ham, CEO w Daybreak Games, zapowiedział produkcję następującymi słowami:

"PlanetSide to przełomowa seria, która wniosła do świata gier iście epickie bitwy w konwencji FPS. Jesteśmy podekscytowani zapowiadając PlanetSide Arena jako kolejny krok w rozwoju marki, kontynuując tym samym jej ekspansję i inwestując w naszą wizję dotyczącą przyszłości całego uniwersum PlanetSide".

PlanetSide Arena otrzyma na starcie trzy główne tryby : Massive Clash, epickie doświadczenie PvP dla dwóch grup po 250 graczy, oraz Solo i Team Battle Royale - docelowo deweloperzy chcą osiągnąć 1000 zawodników na jednej lokacji. To oczywiście nie koniec, ponieważ autorzy planują dodanie do pozycji takie warianty zabawy jak Capture the Flag, Team Deathmatch, Search and Destroy czy Global Conquest, ale wszystko zostanie udostępnione w ramach kolejnych sezonów.

W PlanetSide Arena znajdziemy trzy klasy postaci (Assault, Engineer, Medic) i każda posiada plecak odrzutowy, osobisty pojazd i unikatowe zdolności. Podczas rozgrywki będziemy ulepszać umiejętności i w rezultacie otrzymamy nowe możliwości do walki i kreowania taktyk.

Andy Sites, Executive Producer, mówi wprost – nie ma takiego drugiego, sieciowego shootera:

"Po prostu nie ma drugiej wieloosobowej strzelanki, która mogłaby odtworzyć głębię i ogromną skalę PlanetSide. PlanetSide Arena rozszerzy i rozwinie serię o nowe tryby, technologię i zawartość w takiej skali, jaką tylko PlanetSide jest w stanie zaoferować".

Daybreak Games będzie nadal rozwijać PlanetSide i gra otrzyma kolejne ciekawe aktualizacje. Warto jednocześnie wspomnieć, że PlanetSide Arena jest już dostępne w ramach zamówień przedpremierowych na Steam. Edycja Sanctuary Assault zawiera Battle Pass Sezonu 1 oraz zestaw Assault Armor. Edycja Legendary to natomiast Battle Pass Sezonu 1, trzy zestawy pancerzy (Engineer, Assault i Medic) oraz poduszkowiec M-20.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Daybreak Game planetside PlanetSide Arena zapowiedź