Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 19:17
The Crew 2 do wypróbowania za darmo
1597V

The Crew 2 do wypróbowania za darmo. Pełna gra z Demolition Derby i PvP

Ubisoft jeszcze przed końcem roku zdecydował się na kolejny darmowy weekend. Wybór padł tym razem na The Crew 2 i gracze mogą sprawdzić całą produkcję. Z tej okazji kupimy grę z rabatem sięgającym nawet do 67%.

The Crew 2 zadebiutowało pod koniec czerwca. Gra od tego czasu jest systematycznie rozwijana przez Ivory Tower, które wzięło sobie do serca wszystkie negatywne opinie i deweloperzy wciąż rozbudowują propozycję.

The Crew 2 z gratką dla fanów Destruction Derby. Zwiastun premierowy Demolition Derby

The Crew 2 w dniach 13-16 grudnia będzie dostępne za darmo. Klienci otrzymają dostęp do pełnej pozycji – sprawdzicie nawet najnowszy Demolition Derby, świeżutki tryb PvP oraz pojeździcie po całych Stanach Zjednoczonych.

Wyścigi będą dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych – standardowo pliki pobierzemy z PlayStation Store, Xbox Live oraz Uplay, ale pamiętajcie, że tytuł zajmuje ponad 34GB, więc przed wyruszeniem do zabawy pamiętajcie o włączeniu pobierania.

Ubisoft oferuje również specjalną promocję – na wszystkich cyfrowych platformach kupimy wyścigi nawet z 67% rabatem. Oczywiście cena zależy od sklepu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: free trial ivory tower The Crew 2 Ubisoft za darmo

Nie przegap