Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 22:30
Genesis Alpha One zadebiutuje na początku przyszłego roku. Gra w dobrej cenie
978V

Genesis Alpha One zadebiutuje na początku przyszłego roku. Gra w dobrej cenie

Od początku 2019 roku nie będziemy narzekać na brak ciekawych premier i wśród najróżniejszej japońszczyzny pojawi się interesujący mix gatunków. Genesis Alpha One zadebiutuje w styczniu i grę kupimy w dobrej cenie.

29 stycznia odbędzie się premiera Genesis Alpha One. Jest to pierwszoosobowa strzelanka roguelike w klimacie science-fiction, za którą odpowiada niezależne studio Radiation Blue. Tytuł wrzuci na nasz rynek firma Cenega.

Pierwsze gry znikają ze Steama na rzecz Epic Games Store

W Genesis Alpha One wskoczymy w buty międzygalaktycznego pioniera i podczas rozgrywki otrzymamy możliwość budowania statku kosmicznego, ale również pobiegamy po nowych planetach i zmiażdżymy kolejne potwory. Twórcy stawiają na wysoki poziom trudności i zdecydowali się na wykorzystanie systemów znanych z „rogalów”.

Zainteresowani wskoczą w buty kapitana statku Genesis, którego zadaniem jest odnaleźć nowe domy dla ludzkiego DNA i ocalić gatunek przed wyginięciem. Szykujcie się na wymagającą zabawę, ponieważ podczas rozgrywki zajmiemy się nawet szukaniem nowych form życia i eksperymentowaniem z DNA – za pomocą klonowania stworzymy nowych członków załogi.

Genesis Alpha One kupimy w Polsce za zaledwie 109,99 zł, a decydując się na zamówienie przedpremierowe otrzymacie za darmo dodatek Rocket Star Corporation, który zawiera ekskluzywne bronie:

  • UTS 15 shotgun
  • FBL Firebomb Launcher
  • AsVal automatic rifle
  • Kugelblitz energy weapon

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Genesis Alpha One Radiation Blue Team17