Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 16:55
World War Z pokazuje klasy postaci. Gameplay przeładowany hordami umarlaków
965V

World War Z pokazuje klasy postaci. Gameplay przeładowany hordami umarlaków

W 2019 roku nie zabraknie gier z biegającymi truposzami. Sabre Interactive postanowiło przypomnieć o World War Z i twórcy zaprezentowali nowy zwiastun. Materiał pozwala spojrzeć na sześć dostępnych w tytule klas postaci.

Amerykańskie Sabre Interactive pracowało nad między innymi Quake Champions, Halo: The Master Chief Collection, NBA Playgrounds,a od pewnego czasu autorzy rozwijają tytuł na zlecenie Paramount Pictures. Gra przepełniona biegającymi truposzami zadebiutuje w 2019 roku.

Oto horda umarlaków z World War Z

W 2006 roku zadebiutowała książka „World War Z” autorstwa Maxa Brooksa, na podstawie której przygotowano w 2013 roku film. Seria zostanie teraz rozszerzona przez tytuł Sabre Interactive, jednak w tym wypadku nie możemy liczyć na konkretne przeniesienie znanych wydarzeń w nowe realia, ponieważ deweloperzy postawili na dość nietypowy gameplay.

W nowym World War Z trafimy do znanych lokacji, ale naszym zadaniem będzie odpieranie kolejnych fal przeciwników. Na początku rozgrywki ustawimy odpowiednie pułapki, przygotujemy najróżniejsze przeszkody, ale w ostatecznym rozrachunku zajmiemy się eliminacją nacierających oponentów.

Twórcy przygotowali sześć zróżnicowanych klas postaci, które zaoferują nam różnorodne doświadczenie – bez problemu wcielimy się w eksterminatora, medyka, specjalistę od giwer, czy też mistrza broni białej. Postacie będą posiadać różnorodne umiejętności, więc w trakcie rozgrywki niezbędne będzie dobre wykorzystanie pozytywnych cech bohaterów.

Tagi: Sabre Interactive World War Z

Nie przegap