Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 16:24
GRIS wygląda świetnie na premierowym zwiastunie. Szykuje się piękna opowieść
754V

GRIS wygląda świetnie na premierowym zwiastunie. Szykuje się piękna opowieść

Nomada Studio postanowiło przed samą premierą przypomnieć światu o GRIS. Tytuł otrzymał premierowy zwiastun, który powinien zainteresować graczy wyczekujących na ciekawe opowieści prezentowane w pięknej, minimalistycznej formie.

GRIS przedstawia historię młodej, zagubionej we własnym świecie dziewczyny . Bohaterka przeżyła bardzo bolesne doświadczenie, które zmieniło jej życie, a gracze otrzymają wyjątkową okazję do uczestniczenia w jej podróży przepełnionej smutkiem.

Nintendo Switch 2 nie zadebiutuje w najbliższym czasie. Japończycy skupiają się na wydanej konsoli

Deweloperzy postawili na minimalistyczną oprawę, która jednak ma pasować do wydarzeń oraz udźwiękowienia. Protagonistka podczas swojej historii będzie dorastać, więc jej spojrzenie na otaczające okolice będą się zmieniać, a nawet zainteresowani odkryją nowe drogi i odblokują kolejne zdolności.

GRIS to na pewno nie jest pozycja dla każdego. Autorzy zdecydowali się na sugestywne doświadczenie, które zostało pozbawione niebezpieczeństw, frustracji oraz śmierci. Naszym zadaniem będzie odkrywanie lokacji, zagłębianie się w animacje i poznawanie opowieści.

Najnowszy zwiastun wykreowany przez Nomada Studio pokazuje świetne lokacje – sympatycy nietypowych platformówek powinni zacierać rączki, bo GRIS może okazać się małą niespodzianką grudnia.

Tagi: Devolver Digital GRIS Nomada Studio trailer zwiastun

Nie przegap