Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 19:00
Ghost Recon Wildlands z nową zawartością. Ubisoft pokazuje operację z Ghost Recon Future Soldier
1388V

Ghost Recon Wildlands z nową zawartością. Ubisoft pokazuje operację z Ghost Recon Future Soldier

Francuzi nie zakończyli rozwijania Ghost Recon Wildlands. Twórcy właśnie zaprezentowali kolejny materiał prezentujący nadciągającą zawartość. Studio tym razem łączy siły z Ghost Recon Future Soldier. 

Ghost Recon Wildlands trafiło na rynek w marcu 2017 roku, ale produkcja wciąż rośnie. Ubisoft przygotowuje kolejne, bezpłatne dodatki, które mają zachęcić graczy do spędzania czasu na serwerach. Następna zawartość zadebiutuje 11 grudnia.

Gameplay z Beyond Good & Evil 2

11 grudnia pojawi się trzecia aktualizacja w 2. roku – „Operacja specjalna 3”. Twórcy pozwolą uczestniczyć w zupełnie nowej misji, w której oddział Duchów będzie musiał zmierzyć się z zagrożeniem bronią atomową:

„Dowódca Duchów Scott Mitchell prosi Nomada i jego drużynę o pomoc nowicjuszowi, Johnowi Kozakowi, w zbadaniu związku pomiędzy kartelem Santa Blanca a zagrożeniem dotyczącym broni atomowej. Poznaj prawdę i wykonaj tę pełną akcji misję, by zdobyć Kamuflaż optyczny, dzięki któremu łatwiej będzie ci się ukryć.”

To nie koniec atrakcji, ponieważ deweloperzy przygotowali między innymi Tryb Fotograficzny, a gracze mogą również liczyć na zupełnie nowe wydarzenia PVP – są to modyfikatory rozgrywki, na które będą głosować sami zainteresowani. Twórcy pozwolą nam decydować o pojedynkach we wszystkich szybkich meczach, jednak warto wziąć pod uwagę, że akcje trwają wyłącznie 60 godzin.

Autorzy potwierdzili również nowe klasy oraz nowe mapy:

  • Nowe klasy: Szpica i Strzelec wyborowy 
    - Szpica ujawnia ukrywających się wrogów za pomocą granatów sensorowych, oznaczając wrogów dla swojej drużyny
    - Strzelec wyborowy ładuje swoje strzały, korzystając z umiejętności „Długi dystans”. Po pełnym naładowaniu następny strzał zignoruje efekt kołysania celownika i opadania pocisku.
  • Nowe mapy: Kopalnia litu i Przedmieścia

W „Operacji specjalnej 3” Ubisoft wprowadzi aktualizację ekonomii Prestiżu:

  • Wszystkie przedmioty ze skrzyń bitewnych będą miały szansę pojawić się w skrzyniach Prestiżu
  • Zwiększone szanse na znalezienie legendarnych i epickich przedmiotów
  • Większa rekompensata za duplikaty
  • Zwiększone nagrody Prestiżu za zaliczanie wyzwań

Tagi: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Ubisoft Ubisoft Paris

Nie przegap