Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.12.2018 23:03
Conan Unconquered. Nowy RTS od ekipy Petroglyph
1813V

Conan Unconquered. Nowy RTS od ekipy Petroglyph

Conan z nową grą. Funcom postanowiło nas zaskoczyć i zabiera się za rynek... gier strategicznych. Poznajcie Conan Unconquered.

Funcom zaczyna wykorzystywać licencję na Conana w wyjątkowo interesujący sposób. Po wypuszczeniu survivalowego Conan Exiles, wydawca postanowił zabrać się za gatunek strategii. Do współpracy zaproszono ekipę Petroglyph, która zadba o to, by Conan Unconquered było godne marki.

Conan Exiles to największy sukces studia Funcom. Twórcy zapowiadają nowe DLC

Conan Unconquered będzie grą strategiczną, oferującą rozbudowaną kampanię, oraz opcję gry w kooperacji przez Sieć. Całość po oficjalnym opisie oraz zrzutach z gry ,wygląda niczym połączenie Age of Mythology (relikty, interwencje Bogów) z They Are Billions (nacierające na naszą bazę hordy).

W grze będziemy powoli tworzyć swoją bazę oraz rozbudowywać potencjał militarny, by odeprzeć atakujących nas wrogów, którzy w każdej kolejnej fali będą liczniejsi i silniejsi. By nas nie znudzić, mapy będą generowane losowo, każdorazowo po rozpoczęciu gry.

Za deweloping Conan Unconquered odpowiada ekipa Petroglyph, założona przez twórców Command & Conquer i ludzi tworzących Star Wars: Empire at War. Możemy więc mieć nadzieję, że tytuł nie zawiedzie.

Premier planowana jest na drugi kwartał 2019 roku.

Tagi: Conan Unconquered pc petroglyph wideo

Nie przegap