Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 08.12.2018 20:20
Avengers: Endgame. Fan domaga się biletu na premierę za domenę filmu
6479V

Avengers: Endgame. Fan domaga się biletu na premierę za domenę filmu

7 grudnia do Sieci trafił zwiastun wyczekiwanej kontynuacji filmu Marvela.  Jednak sam tytuł filmu - Avengers: EndGame przez przypadek został ujawniony wcześniej.

Najnowszy film o grupie superbohaterów Marvela trafi do polskich kin 25 kwietnia 2019 r. Wczoraj do Sieci trafił zwiastun zapowiadający Avengers: Endgame, który zwieńczy dotychczasową historię.

Avengers 4 to Avengers: Endgame. Do sieci trafił zwiastun filmu 

Jak pokazują karty historii, tytuł Avengers: Endgame był znany już w czerwcu, o czym Igor pisał na łamach PPE. Dokładnie tak, ta nazwa potwierdza ówczesną wtopę operatora filmu, Trenta Opalocha, który na kilka miesięcy przed ogłoszeniem umieścił właściwy tytuł w swoim portfolio.

Jakby tego było mało, jeden z fanów - Guy Inchair - postanowił zarejestrować domeny avengersendgame.com i avengersendgamemovie.com . W momencie, w którym wpiszemy którąś z fraz do przeglądarki naszym oczom ukaże się taki widok.

Mężczyzna na swym Twitterze oznajmił, że jest gotów oddać prawa do domeny w zamian za...bilety na pokaz premierowy w Los Angeles. Na tę chwilę nie wiadomo jaka będzie odpowiedź ze strony Marvela i Ryana Reynoldsa, do którego starał się dotrzeć rzeczony dowcipniś, aby otrzymać oficjalny rekwizyt z filmu Deadpool.

Tagi: avengers avengers 4 avengers endgame marvel marvel cinematic universe

Nie przegap