Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 08.12.2018 14:00
Call of Duty: Black Ops 4. Operacja Absolute Zero z datą premiery i masą zmian
1384V

Call of Duty: Black Ops 4. Operacja Absolute Zero z datą premiery i masą zmian

Call of Duty: Black Ops 4 po dwóch miesiącach od premiery cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Treyarch ujawnił szczegóły pierwszego rozszerzenia do gry - Operation Absolute Zero.

Treyarch ujawniło co znajdzie się w najbliższej aktualizacji, która już 11 grudnia trafi do Call of Duty: Black Ops 4 na PlayStation 4, a tydzień później na PC i Xboksa One.

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition dostępne na PC. Gra bez Zombie

11 grudnia posiadacze konsoli Sony będą mogli sprawdzić pierwszą, popremierową zawartość wchodzącą w skład Operation: Absolute Zero. Podczas niej do gry trafi nowa specjalistka - Zero. 

Jest to hakerka, która może rozpraszać przeciwników za pomocą potężnych narzędzi. Dostęp do operatorki gracz otrzyma po uzyskaniu poziomu 1 na przemodelowanym Czarnym Rynku lub ukończeniu nowego zestawu misji - Blackout Zombies jako jeden z czterech zabójców zombie na IX.

Wraz z premierą operacji do gry trafią nowe kamuflaże, znaczniki celowników, a przede wszystkim nowy tryb - Blackjack's Gun Game oraz bronie: pistolet maszynowy Daemon 3XB, karabin szturmowy SWAT RFT, broń do walki wręcz Secret Santa.  13 grudnia ruszy nowe wydarzenie z unikatowymi skórkami do zdobycia - Holiday

10 grudnia do trybu Blackout trafią nowy system naprawy pancerza, usprawnienia audio, balans broni SDM i Spitfire i sezonowe zmiany na mapie. m.in. usprawnione smugi mające na celu lepsze wskazywanie, gdzie dany gracz ląduje. Dzień później zostanie dodany jacht Hijacked znany z trybu wieloosobowego oraz pojazd opancerzony - ARAV.  Ponadto twórcy zapowiadają, że w przyszłości Blackout zostanie wzbogacony o możliwość tworzenia niestandardowych gier, odmieniony na konsolach system ekwipunku i wiele więcej.

Fani trybu Zombie otrzymają dzienne wyzwania, możliwość pominięcia dziennego poziomu - wystarczy ukończyć 15 rund, aby otrzymać bonus do czarnego rynku. Najciekawiej jednak zapowiada się system Black Ops Authenticity Stamp pozwalający na weryfikację i dzielenia się różnymi statystykami jak liczba zabójstw i śmierci, użytych eliksirów i perków. System poinformuje nas także o tym na jakiej mapie gramy najczęściej i ile trwała dana rozgrywka. Nowości do Zombies trafią 13 grudnia.

Czarny Rynek od początku wzbudzał spore kontrowersje, dlatego teraz Treyarch wprowadza zmiany. Od 11 grudnia system progresu zostaje skrócony do 100 punktów i będzie można cały czas śledzić postępy ile nam brakuje do zdobycia nowego przedmiotu.  Nowe bronie wchodzące w skład dodatku będzie można zdobyć w nowych zadaniach Kontrabandy.

Pojawią się nowe mistrzostwa Mastercraft do zdobycia, w tym ABR 223 Mastercraft dla fanów karabinów taktycznych. Aby zapewnić graczom większą swobodę w personalizowaniu ich umiejętności Black Ops 4, Warpaints może teraz zostać wyposażony w stroje z różnymi motywami dla tego samego specjalisty. 

7 grudnia w Las Vegas rozpoczął się kolejny rok esportowej ligi -  Call of Duty World League. Treyarch także uwzględnił go w swych planach na przyszły rok i ogłoszono, że wydarzenia League Play, tryb rankingowy Gauntlet i system klanów zostaną wprowadzone w 2019 roku. Opóźnienia są spowodowane chęcią dopracowania World League Hub, po tym jak do gry zostały dodane CODCaster, gry niestandardowe CWL i system Live Event Viever dla PlayStation 4.

Wygląda na to, że aktualizacja Absolute Zero naprawdę będzie największą łatką do tej pory. Dajcie znać w komentarzach, na którą ze zmian czekacie najbardziej.

Tagi: Activision call of duty Call of Duty World League Call of Duty: Black Ops 4 dlc esport PC playstation 4 Treyarch xbox one

Nie przegap