Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order tylko na Nintendo Switch!

Gry
1642V
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order tylko na Nintendo Switch!
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2018, 05:44

WOW! Marvel dba o Nintendo Switcha i posiadacze hybrydowej konsoli mogą szykować się na Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Na dobry początek zobaczyliśmy krótki materiał, który pokazuje wielu wspaniałych bohaterów walczących z przeciwnikami.

Długo czekaliśmy na powrót marki Marvel Ultimate Alliance. Wielu graczy miało nadzieję, że „Trójka” trafi jednocześnie na trzy platformy, a nawet pojawiły się plotki, według których MUA3 to tak naprawdę The Avengers Project... Jak widać – jest inaczej.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Game Awards. Zwycięzcy we wszystkich kategoriach

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zmierza wyłącznie na Nintendo Switch. Na pierwszym materiale nie brakuje Avengersów, Strażników Galaktyki, X-Menów oraz Spider-Mana, więc szykuje się zestaw wielu wyjątkowych bohaterów.

Marka powraca po długich dziesięciu latach. Deweloperzy zaoferują RPG-akcji, w którym stworzymy zespół przepełniony wyjątkowymi herosami i naszym zadaniem będzie pokonanie Thanosa i jego bezwzględnego The Black Order.

Za Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order odpowiada Team Ninja - autorzy serii Dead or Alive, Dissidia Final Fantasy NT, Nioh, czy też Fire Emblem Warriors

Źródło: własne

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper