SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2018 05:45
The Game Awards. Zwycięzcy we wszystkich kategoriach
2697V

The Game Awards. Zwycięzcy we wszystkich kategoriach - God of War z nagrodą Game of the Year!

The Game Awards to nie tylko kolejne zapowiedzi, materiały prezentujące rozgrywkę, czy też świeżutkie zwiastuny. Na wydarzeniu poznajemy najlepsze gry 2018 roku i właśnie w tym miejscu poznacie zwycięzców we wszystkich kategoriach.

GAME OF THE YEAR

  • Assassin’s Creed Odyssey - Ubisoft Quebec / Ubisoft
  • Celeste - Matt Makes Games
  • God of War - Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man -  Insomniac Games / SIE
  • Monster Hunter: World - Capcom
  • Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games

BEST ONGOING GAME

  • Destiny 2: Forsaken - Bungie / Activision
  • Fortnite - Epic Games
  • No Man’s Sky - Hello Games
  • Overwatch - Blizzard
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - Ubisoft

BEST GAME DIRECTION

  • A Way Out - Hazelight Studios / EA
  • Detroit: Become Human - Quantic Dream / SIE
  • God of War - Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  • Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games

BEST NARRATIVE

  • Detroit: Become Human - Quantic Dream / SIE
  • God of War - Sony Santa Monica / SIE
  • Life is Strange 2: Episode 1 - Dotnod Entertainment / Square Enix
  • Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  • Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games

BEST ART DIRECTION

  • Assassin’s Creed Odyssey - Ubisoft Quebec / Ubisoft
  • God of War - Sony Santa Monica / SIE
  • Octopath Traveler - Square Enix / Acquire / Nintendo
  • Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
  • Return of the Obra Dinn - 3909 LLC

BEST SCORE/MUSIC - PRESENTED BY SPOTIFY

  • Celeste - Matt Makes Games
  • God of War - Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Level 5 / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Octopath Traveler - Square Enix / Acquire / Nintendo
  • Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games

BEST AUDIO DESIGN - PRESENTED BY DOLBY

  • Call of Duty: Black Ops 4 - Treyarch / Activision
  • Forza Horizon 4 - Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios
  • God of War - Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  • Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games

BEST PERFORMANCE

  • Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
  • Christopher Judge as Kratos, God of War
  • Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey
  • Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption II
  • Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel’s Spider-Man

GAMES FOR IMPACT

  • 11-11 Memories Retold - Digixart / Aardman Animations / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Celeste - Matt Makes Games
  • Florence - Mountains
  • Life is Strange 2: Episode 1 - Dotnod Entertainment / Square Enix
  • The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories - White Owls / Arc System Works

BEST INDEPENDENT GAME

  • Celeste - Matt Makes Games
  • Dead Cells - Motion Twin
  • Into the Breach - Subset Games
  • Return of the Obra Dinn - 3909 LLC
  • The Messenger - Sabotage Studio

BEST MOBILE GAME

  • Donut County - Ben Esposito / Annapurna Interactive
  • Florence - Mountains
  • Fortnite - Epic Games
  • PUBG MOBILE - Lightspeed & Quantum / Tencent Games
  • Reigns: Game of Thrones - Nerial / Developer Digital

BEST VR/AR GAME

  • ASTRO BOT Rescue Missions -SIE Japan Studio / SIE
  • Beat Sabers - Beat Games
  • Firewall Zero Hours -First Contact Entertianment / SIE
  • Mosss -Polyarc Games
  • Tetris Effects - Resonair / Enhance, Inc

BEST ACTION GAME

  • Call of Duty: Black Ops 4 - Treyarch / Activision
  • Dead Cells - Motion Twin
  • Destiny 2: Forsaken - Bungie / Activision
  • Far Cry 5 - Ubisoft Montreal / Ubisoft
  • Mega Man 11 - Capcom

BEST ACTION/ADVENTURE GAME

  • Assassin’s Creed Odyssey - Ubisoft Quebec / Ubisoft
  • God of War - Sony Santa Monica / SIE
  • Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  • Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
  • Shadow of the Tomb Raider - Eidos Montreal / Crystal Dynamics / Square Enix

BEST ROLE PLAYING GAME

  • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - Square Enix / Square Enix
  • Monster Hunter: World - Capcom
  • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Level 5 / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Octopath Traveler - Square Enix / Acquire / Nintendo
  • Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Entertainment / Versus Evil

BEST FIGHTING GAME

  • BlazBlue: Cross Tag Battle - Arc System Works
  • Dragon Ball FighterZ - Arc System Works / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Soul Calibur VI - Bandai Namco Studiso / BANDAI NAMCO Entertainment
  • Street Fighter V Arcade - Dimps / Capcom

BEST FAMILY GAME

  • Mario Tennis Aces - Camelot Software Planning / Nintendo
  • Nintendo Labo - Nintendo EPD / Nintendo
  • Overcooked 2 - Ghost Town Games / Team 17
  • Starlink: Battle for Atlas - Ubisoft Toronto / Ubisoft
  • Super Mario Party - NDCube / Nintendo

BEST STRATEGY GAME

  • The Banner Saga 3 - Stoic Studio / Versus Evil
  • BATTLETECH - Harebrained Schemes / Paradox Interactive
  • Frostpunk - 11 bit studios
  • Into the Breach - Subset Games
  • Valkyria Chronicles 4 - Sega CS3 / Sega

BEST SPORTS/RACING GAME

  • FIFA 19 - EA Vancouver / EA Sports
  • Forza Horizon 4 - Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios
  • Mario Tennis Aces - Camelot Software Planning / Nintendo
  • NBA 2K19 - Visual Concepts / 2K Sports
  • Pro Evolution Soccer 2019 - PES Productions / Konami

BEST MULTIPLAYER GAME

  • Call of Duty: Black Ops 4 - Treyarch / Activision
  • Destiny 2: Forsaken - Bungie / Activision
  • Fortnite - Epic Games
  • Monster Hunter: World - Capcom
  • Sea of Thieves - Rare / Microsoft Studios

BEST STUDENT GAME

  • Combat 2018 - Inland Norway University of Applied Sciences – Norway
  • Dash Quasar - UC Santa Cruz
  • JERA - Digipen Bilbao, Spain
  • LIFF - ISTART Digital – France
  • RE: Charge - MIT

BEST DEBUT INDIE GAME

  • Donut County - Ben Esposito / Annapurna Interactive
  • Florence - Mountains
  • Moss - Polyarc Games
  • The Messenger - Sabotage Studio
  • Yoku’s Island Express - Villa Gorilla

BEST ESPORTS GAME

  • CSGO
  • DOTA2
  • Fortnite
  • League of Legends
  • Overwatch

BEST ESPORTS PLAYER - PRESENTED BY OMEN BY HP

  • Dominique “SonicFox” McLean - Echo Fox
  • Hajime “Tokido” Taniguchi
  • Jian “Uzi” Zi-Hao - Royal Never Give Up
  • Oleksandr “s1mple” Kostyliev - Natus Vincere
  • Sung-hyeon “JJoNak” Bang - New York Excelsior

BEST ESPORTS TEAM

  • Astralis - CS:GO
  • Cloud9 - LOL
  • Fnatic - LOL
  • London Spitfire - OWL
  • OG - DOTA2

BEST ESPORTS COACH

  • Bok “Reapered” Han-gyu - Cloud9
  • Cristian “ppasarel” Bănăseanu - OG
  • Danny “zonic” Sørensen - Astralis
  • Dylan Falco - Fnatic
  • Jakob “YamatoCannon” Mebdi - Team Vitality
  • Janko “YNk” Paunovic - MiBR

BEST ESPORTS EVENT

  • ELEAGUE Major: Boston 2018
  • EVO 2018
  • League of Legends World Championship
  • Overwatch League Grand Finals
  • The International 2018

BEST ESPORTS HOST

  • Alex “Goldenboy” Mendez
  • Alex “Machine” Richardson
  • Anders Blume
  • Eefje “Sjokz” Depoortere
  • Paul “RedEye” Chaloner

BEST ESPORTS MOMENT

  • C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE - ELEAGUE
  • G2 Beating RNG - LOL Worlds
  • KT vs IG Base Race - LOL Worlds
  • OG’s Massive Upset of LGD - DOTA 2 Finals
  • SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ - EVO

CONTENT CREATOR OF THE YEAR

  • Dr. Lupo
  • Myth
  • Ninja
  • Pokimane
  • Willyrex

Czerwony kolor = zwycięzca 

Tagi: najlepsze gry nominacje the game awards zwycięzcy