Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2018 14:32
The Grand Tour Game zadebiutuje w styczniu. W grze Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May
1921V

The Grand Tour Game zadebiutuje w styczniu. W grze Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May

Amazon szykuje się do wielkiej premiery The Grand Tour Game. Gra przyjedzie do nas już w styczniu i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Na materiale nie brakuje znanych i cenionych twarzy.

The Grand Tour Game to wyścigi przygotowane przez wewnętrzny zespół Amazonu. Deweloperzy korzystają ze znanej marki i zamierzają zaoferować dynamiczne wyścigi.

The Grand Tour Game. Amazon pokazuje nowe wideo

The Grand Tour Game trafi na PlayStation 4 i Xboksa One już 15 stycznia. W produkcji nie zabraknie znanych specjalistów z branży samochodowej, w których wcielą się gracze i otrzymają możliwość wykonywania najróżniejszych zadań.

„Niewiarygodne samochody, egzotyczne lokacje i śmieszne wyzwania z pierwszego odcinka pierwszego i drugiego sezonu The Grand Tour oraz całego trzeciego sezonu. Graj jako Clarkson, Hammond oraz May w każdym z epizodów.”

Powyższymi słowami produkcję reklamuje Amazon, który podkreśla, że gra powinna szczególnie zainteresować fanów widowiska dostępnego w Amazon Prime Video. W pozycji nie zabraknie czteroosobowego split-screena, a podczas zabawy ze znajomymi otrzymamy możliwość korzystania z najróżniejszych gadżetów.

Poniżej możecie spojrzeć na małą prezentację rozgrywki... Szczerze mówiąc nie wygląda to specjalnie zachęcająco, jednak warto podkreślić, że Amazon wycenił tytuł na zaledwie 29,99 dolarów.

Tagi: data premiery The Grand Tour Game zwiastun

Nie przegap