SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 12:17
Capcom szykuje wielką niespodziankę, która ma zaskoczyć graczy
1571V

Capcom szykuje wielką niespodziankę, która zaskoczy graczy

Capcom ma ostatnio bardzo udany okres. Firma wydała kapitalny Monster Hunter World oraz przygotowuje się do premiery Resident Evil 2 oraz Devil May Cry 5. Twórcy jednocześnie pracują nad niezapowiedzianymi projektami i jeden będzie sporym zaskoczeniem.

Capcom szykuje dla graczy dwie mocne bomby. Na samym początku roku zagramy w Resident Evil 2 oraz Devil May Cry 5, ale to nie koniec przyjemności szykowanych przez Japończyków.

Resident Evil 2 łączy się z PUBG. Capcom zapowiada crossover

W sprawie kolejnych planów wypowiedział się Jun Takeuchi. Starszy producent Capcomu rozmawiał o między innymi silniku RE Engine, który jest wykorzystywany przez największe produkcje studia i podczas rozmowy z dziennikarzem Famitsu padło ciekawe zdanie:

„Poza tym pracujemy obecnie nad tytułem, który sprawi, że nasi fani pomyślą „wow, oni to robią”.

Gra ma zaskoczyć fanów, więc możemy się spodziewać, że Capcom przygotowuje coś związanego z jedną ze swoich IP, ale oczywiście na konkrety musimy zaczekać. Ważnym wydarzeniem dla studia może okazać się zbliżające się E3 – w końcu będzie to idealny moment na pokazanie nowych przygód.

Takeuchi dodał również, że firma zamierza stopniowo zwiększać liczbę pracowników, by w pewnym momencie móc bez najmniejszego problemu jednocześnie rozwijać nawet cztery gry AAA.

Źródło: https://wccftech.com/capcom-producer-hints-at-new-title-that-will-make-fans-think-wow-theyre-making-that/

Tagi: Capcom crossover ip marka