Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.12.2018 21:56
Sniper Elite 3 za darmo w GameSessions. Battlefield 5 za pół ceny w Origin
2615V

Sniper Elite 3 za darmo w GameSessions. Battlefield 5 za pół ceny w Origin

Jeśli liczyliście na dobrą promocyjną ofertę na Sniper Elite 3, to... lepszej już nie znajdzicie. Pecetowa wersja tej strzelaniny została udostępniona całkowicie za darmo w usłudze GameSessions.

GameSessions oferuje gratisowo wersje Trial wielu pecetowych gier. W przypadku Sniper Elite 3 nie trzeba ograniczać się tylko do takiej wersji demonstracyjnej. Po zainstalowaniu launchera GameSession i zagraniu przez ponad 5 minut w Sniper Elite 3, grę zatrzymamy na zawsze - bez żadnych opłat. Oferta promocyjna dostępna jest na GameSessions do 2 stycznia 2019 r.

Warto też wspomnieć o promocji na Battlefield 5 w edycji Deluxe oraz w Edycji Specjalnej. Gra w w wydaniu Deluxe kosztuje na Origin 149,95 zł dla osób, które posiadają już Battlefield 1, 4 lub Battlefield Hardline. Analogicznie przy posiadaniu wymienionych tytułów cena za Battlefield 5: Edycję Specjalną to 134,95 zł. Taka promocja będzie aktualna do 20 grudnia. By wyświetliła się wspomniana cena należy w kliencie Origin przejść na stronę główną i przejść w pole "Tylko dla Ciebie".

Warto w tym kontekście przypomnieć, że niektóre amerykańskie sklepy znacząco przeceniły Battlefield 5 już w zeszłym tygodniu. To rzadko spotykana sytuacja przy tak świeżej premierze produkcji AAA. Czyżby graczom przejadły się kolejne, bardzo podobne do siebie shootery?

Tagi: origin pc promocja

Nie przegap