Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 14:10
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout w końcu otrzyma zmiany. Twórcy zapowiadają dużą aktualizację
1586V

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout w końcu otrzyma zmiany. Twórcy zapowiadają dużą aktualizację

Treyarch zdecydowanie za długo nie odświeżyło trybu Blackout z Call of Duty: Black Ops 4. Na szczęście konkretne zmiany nadciągają i twórcy opublikowali pierwszą zajawkę, która zwiastuje odświeżenie mapy.

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout to jeden ze skarbów Activision. Tryb cieszy się świetną popularnością, a korporacja chętnie zatrudnia kolejne sławy do gry i tym samym promuje strzelankę Treyarch.

Call of Duty: Black Ops 4 ważniejsze od Złotej Piłki. Neymar Jr wolał strzelać w grze Activision

Call of Duty: Black Ops 4 nie może narzekać na brak graczy, jednak to właśnie fani narzekają na brak konkretnego odświeżenia Blackout. Sympatycy gatunku Battle Royale są przyzwyczajeni do stałego rozbudowywania produkcji, a Treyarch odrobinę zapomniało o swoim skarbie.

Na szczęście studio zareagowało. Otrzymaliśmy krótką zajawkę, która zwiastuje zmiany na mapie Call of Duty: Black Ops 4 Blackout. Konkretna aktualizacja dotycząca gry ma pojawić się 11 grudnia, więc w przyszłym tygodniu powinniśmy pobrać sporą aktualizację.

W Sieci pojawiają się również plotki o przygotowaniu zupełnie nowej lokacji, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy konkretniejszych przecieków, które pozwalają nam szykować się na drugą mapę. Treyarch może pójść drogą Epic Games i po prostu aktualizować pierwszy teren.

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch

Nie przegap