Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.12.2018 11:53
Microsoft Pro Intellimouse. Nowa wersja kultowej myszy
760V

Microsoft Pro Intellimouse. Nowa wersja kultowej myszy

Microsoft Pro Intellimouse dla wielu jest jedną z najlepszych myszy z jakiej można korzystać. Microsoft postanowił zrobić to, na co liczyli fani ich sprzętu od dawna.

Nowa wersja Microsoft Pro Intellimouse dostępna jest na razie wyłącznie w Chinach. Czym różni się od modelu dostępnego w naszym kraju? W myszy zastosowano sensor PixArt PAW 3389 PRO-MS, dzięki któremu mysz pochwali się DPI na poziomie 16 000 oraz odświeżaniem do 12 000 FPS.

Dyrektor generalny Microsoftu: inwestujemy agresywnie w gry, społeczność i rozgrywkę w chmurze

Microsoft Pro Intellimouse jest dostępne na rynku chińskim za około $58, co czyni sprzęt wyjątkowo atrakcyjnym cenowo. Nowy model pozwoli na 50-stopniową regulację DPI (od 200 do 16 000), możliwość zmienienia koloru podświetlenia oraz kalibrację próbkowania częstotliwości, zależnie od naszych potrzeb.

Gryzonia wyposażono w przełączniki Omron, które pozwolą wytrzymać 20 milionów kliknięć. Oprócz tego mamy kabel z oplotem, opcję przypisania własnych kombinacji klawiszy pod jeden przycisk myszy.

Microsoft Pro Intellimouse dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - Dark Sand i Silver Cypress. Przedpremierowe zamówienia dostępne są w chińskim sklepie Microsoftu. Mysz do sprzedaży trafi 12 grudnia.

Źródło: https://www.microsoftstore.com.cn/accessories/pro-intellimouse/p/mic2521

Tagi: Microsoft Microsoft Pro Intellimouse pc