Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2018 09:16
The Last of Us Part 2
2017V

The Last of Us Part 2. Sony wspomina prezentację i pokazuje reakcje graczy

Dwa lata temu otrzymaliśmy pierwszą prezentację The Last of Us: Part 2. Sony zdecydowało się przypomnieć zwiastun ujawniający grę i pokazać reakcję fanów. To był bez wątpienia wyjątkowy moment.

Nasza redakcja nie prowadzi wideo-reakcji, jednak w takich sytuacjach uwielbiam jedno: wskoczyć do wiadomości i przeczytać Wasze komentarze. W przypadku zapowiedzi The Last of Us: Part 2 napisaliście dokładnie 486 wiadomości.

THE LAST OF US: PART II? TAK! TAK! TAK!

Sony postanowiło przypomnieć o zapowiedzi The Last of Us Part 2. Firma wykorzystuje reakcje fanów, którzy zdecydowali się nagrać swoje wrażenia z prezentacji. Standardowo niektóry wybuchy entuzjazmu są przesadzone, ale szczerze mówiąc u mnie w domu wyglądało to bardzo podobnie.

Na produkcję Naughty Dog musimy jeszcze zaczekać, ale możemy mieć nadzieję, że gra trafi do nas w przyszłym roku lub przynajmniej na początku 2020 roku. W końcu nowe konsole mają zadebiutować już za dwa lata, więc przygoda Ellie będzie idealnym pożegnaniem generacji.

W Sieci pojawiają się plotki, według których The Last of Us Part 2 ma pojawić się na zbliżającym się The Game Awards, ale aktualnie Sony nie skomentowało doniesień.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog SCE The Last of Us: Part II

Nie przegap