Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 15:14
Battlefield 5 z dużym i bezpłatnym dodatkiem. Zwiastun pokazuje kampanię, mapę, skiny i więcej
4252V

Battlefield 5 z dużym i bezpłatnym dodatkiem. Zwiastun pokazuje kampanię, mapę, skiny i więcej

DICE nie zamierza rzucać słów na wiatr. Twórcy właśnie zaprezentowali zwiastun „Chapter 1”, czyli pierwszego dodatku do Battlefield V. Gracze pobiorą całą zawartość za darmo.

Szwedzkie studio w dniu prezentacji Battlefield V potwierdziło, że zamierza stale rozbudowywać i powiększać najnowszy shooter. Firma przygotowała dwuletni plan, dzięki któremu gra będzie systematycznie rosła i zaoferuje graczom oczekiwane aktualizacje.

Battlefield 5. DICE spowolni czas zgonu

Wszystkie DLC tym razem pobierzemy za darmo. Na dobry początek otrzymamy ostatni rozdział kampanii fabularnej, zajmiemy się personalizacją maszyn, sprawdzimy bronie na poligonie, a nawet pobiegamy po belgijskiej lokacji.

  • Nowa Opowieść Wojenna: Ostatni Tygrys - Najnowsza opowieść wojenna sadza gracza w fotelu dowódcy jednego z najbardziej przerażających czołgów II wojny światowej, Tygrysa I. Jako niemiecki dowódca prowadzący swój oddział, doświadczysz inwazji Dwunastej Grupy Armii USA przez niemiecką granicę. Podobnie jak w pozostałych Historiach Wojennych w grze, pokazujemy nieznaną i nieoczekiwaną stronę wojny. 
  • Nowa mapa: Panzerstorm - Ta zupełnie nowa mapa stanie się areną bitew pancernych, w której gracze będą toczyć walki na wzniesieniach, rowach i nasypach z użyciem dużej ilości pojazdów. Mapa rozgrywa się w momencie natarcia niemieckiej zmechanizowanej kompanii na terytorium Belgii.
  • Poligon treningowy - W aktualizacji wprowadzamy również długo oczekiwany poligon treningowy, w którym gracze będą mogli testować przeróżne bronie i pojazdy. Teraz każdy będzie mógł swobodnie uczyć się schematów odrzutu ulubionej broni lub ćwiczyć bombardowania w wybranym samolocie.
  • Pozostałe ulepszenia - Aktualizacja wprowadza również nowe modyfikacje pojazdów oraz możliwość dostosowania ich wyglądu, a także wiele aktualizacji i poprawek uwzględniających komentarze otrzymane od społeczności graczy.

Cała zawartość będzie dostępna dla posiadaczy Battlefield V już od 4 grudnia – twórcy podkreślają, że tematem przewodnim aktualizacji są czołgi, więc z tego powodu postrzelamy potężnymi pojazdami podczas ostatniego odcinka kampanii i nawet zajmiemy się upiększeniem maszyn.

Szczegóły dotyczące kolejnego dodatku otrzymamy już wkrótce – w styczniu studio zapewni kooperację, nową Wielką Operację oraz dwa tryby do zmagań sieciowych.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts

Nie przegap