Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 14:20
Black Mirror 5 powróci jeszcze w grudniu! Wyciekła data premiery
1416V

Black Mirror 5 powróci jeszcze w grudniu! Wyciekła data premiery

Netflix nie ma szczęścia do świątecznych prezentów. Firma szykowała dla widzów mocną bombę, ale informacje dotyczące daty premiery „Black Mirror” wyciekły przed oficjalną publikacją. Serial powróci na platformę pod koniec roku.

W marcu informowałem naszych czytelników o zamówieniu przez Netflix kolejnego sezonu „Black Mirror”. Premiera opowieści miała nadejść w 2019 roku, ale najwidoczniej prace nad historiami zostały zakończone i platforma chce nam zapewnić konkretną bombę na koniec roku.

Reżyserka 1983 nie radzi sobie z krytyką. Agnieszka Holland ostro o opiniach i życzy „dobrych gier”

Dziennikarze Forbes dotarli do niezwykle ciekawej informacji, 5. sezon „Black Mirror” ma trafić na Netflix już 28 grudnia! Serial nie pojawił się na liście premier z ostatniego miesiąca roku, ale jest to standardowa praktyka w przypadku dużych niespodzianek.

Pierwszy epizod nosi podobno tytuł „Bandersnatch” - słowo pochodzi z książki Lewisa Carrolla z 1871 roku "Through the Looking Glass", a odnosi się do „zaciętego, mitycznego stworzenia, które jest bardzo szybkie.”

„Black Mirror” jest bez wątpienia wymagającym serialem – twórcy przygotowują bardzo zróżnicowane historie, które nie są ze sobą połączone, ale często realizacja, czy też nawet tematyka sprawia, że niektóre epizody są trudne do przełknięcia. Serial jest chwalony przez wielu widzów, ale również pojawiają się krytyczne opinie dotyczące niektórych odcinków.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na oficjalną wiadomość...

Źródło: https://www.highsnobiety.com/p/black-mirror-season-5-release-date/

Tagi: black mirror data premiery Netflix