Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 12:33
The Mandalorian z pierwszymi konkretami. Wyciek zdradza zarys fabuły
815V

The Mandalorian z pierwszymi konkretami. Wyciek zdradza zarys fabuły

Trwają prace nad pierwszym serialem live-action w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja będzie dostępna na Disney+ i najnowsze doniesienia pozwalają przygotowywać się na bardzo interesującą historię.

Disney zamierza zaoferować szereg własnych produkcji, które będą dostępne wyłącznie na Disney+. Firma musi mieć pewność, że platforma otrzyma wiele ciekawych treści i w rezultacie powstają nowe seriale.

Star Wars z kolejnym aktorskim serialem. Disney zapowiedział przygodę

The Mandalorian” to pierwszy serial zapowiedziany dla Disney+ z uniwersum Star Wars, który na przestrzeni dziesięciu odcinków przedstawi historię mandaloriańskiego wojownika. Opowieść została umiejscowiona pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi, a Przebudzeniem Mocy.

Najnowszy przeciek dotyczący „The Mandalorian” pochodzi od specjalistów z Making Star Wars. Dziennikarze otrzymali informacje dotyczące fabuły – opowieść ma przedstawić bohatera, który otrzymał za zadanie odnalezienie i wyeliminowanie dziecka. Po dotarciu do celu, mężczyzna nie zdecyduje się wykonać misji, a wydarzenia mają pokazać dorastanie młodzieńca, który ma stać się „spadkobiercą Mandalory”.

Według przecieku, prezentowana na wszystkich materiałach zbroja herosa (do zobaczenia powyżej) zostanie całkowicie zniszczona w trzecim odcinku, więc w kolejnych fragmentach opowieści zobaczymy postać w nowym stroju.

Są to oczywiście przecieki, jednak jak już celnie zauważono – dziecko może być niezwykle istotne dla współczesnych wydarzeń z uniwersum Gwiezdnych Wojen, ponieważ młodzieniec może być w wieku Poe Damerona, Rey oraz Finna ze współczesnej trylogii.

Źródło: https://screenrant.com/mandalorian-plot-details-revealed/

Tagi: serial Star Wars The Mandalorian

Nie przegap