SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2018 08:44
Star Wars z kolejnym aktorskim serialem. Disney zapowiedział przygodę
866V

Star Wars z kolejnym aktorskim serialem. Disney zapowiedział przygodę

Disney szykuje się do uruchomienia własnej platformy streamingowej, więc korporacja musi zadbać o odpowiednią liczbę treści na wysokim poziomie. Sympatycy Gwiezdnych wojen mogą szykować się na kolejną historię, która została przedstawiona przez Boba Igera.

Prace nad serialem „Mandalorianin” zostały oficjalnie rozpoczęte, jednak mogliśmy się spodziewać, że Disney będzie chciał przedstawić kolejne historie w świecie Gwiezdnych wojen. Firma zapowiedziała nową przygodę, która pozwoli lepiej poznać Cassiana Andorę.

Mandalorianin już oficjalnie. Pierwsze zdjęcie i plejada reżyserów

Bob Iger ogłosił prace nad drugim serialem live-action w uniwersum Star Wars. Prezes i dyrektor generalny podkreślił, że nowa przygoda jest tworzona dla przyszłych subskrybentów platformy Disney +.

Faktyczna produkcja rozpocznie się dopiero w przyszłym roku i pozwoli lepiej poznać Cassiana Andorę, czyli oficera w stopniu kapitana, który służył w wywiadzie Sojuszu dla Przywrócenia Republiki w trakcie galaktycznej wojny domowej. Był jednym z uczestników misji zdobycia planów Gwiazdy Śmierci.

Widzowie poznali go już w "Rogue One: A Star Wars Story", ale Disney zdecydowało się, że będzie on idealną postacią do znaczącego rozwinięcia w odcinkowej formie. W głównej roli zobaczymy ponownie Diego Lunę, który podkreślił, że jest to dla niego wyjątkowa szansa i jest podekscytowany głębszym przedstawieniem postaci.

Serial będzie „porywającym thillerem szpiegowskim”, w którym poznamy opowieść wypełnioną szpiegostwem i odważnymi misjami. Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery, ale możemy się spodziewać, że przygoda trafi na Disney+ w 2020 roku.

Źródło: https://www.starwars.com/news/cassian-andor-live-action-series-announced

Tagi: Disney disney+ serial Star Wars