Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.12.2018 10:03
Sony Xperia XZ4 render
1270V

Sony Xperia XZ4 może zaoferować potrójny aparat i wyświetlacz 21:9

Sony Xperia XZ4 może być przełomowym dla Sony smartfonem. Urządzenie ma zaoferować potrójny aparat oraz wyświetlacz w proporcjach 21:9. Co jeszcze szykuje Sony?

Mobilny oddział Sony z kwartału na kwartał przędzie coraz gorzej. Niektórzy przewidują, że Sony się go po prostu pozbędzie. Jednak nim to się stanie, powinniśmy zobaczyć jeszcze parę smartfonów japońskiego producenta.

Sony Xperia XZ3. Smartfon Sony z ekranem OLED i HDR

Sony Xperia XZ4 ma być kolejnym topowym modelem, który pojawi się w przyszłym roku. Pierwsze przecieki pochodzą od znanego w mobilnym światku użytkownika @OnLeaks, który dotarł do informacji o urządzeniu.

Kolejny model Xperii ma posiadać potrójny aparat główny oraz OLED-owy wyświetlacz 6,5 cala, oferujący proporcje obrazu 21:9, co będzie czymś nowym. Z pleców zniknąć ma czytnik linii papilarnych, który przeniesiony zostanie ponownie na boczną krawędź.

Jak widzicie po powyższym nagraniu, design smartfona nie będzie zbytnio odbiegał od tego, co prezentują sobą dzisiejsze urządzenia. Rozmiary Xperii XZ4 to prawdopodobnie 166,9 x 72,4 x 8,2mm, co sprawi, że smartfon będzie większy od iPhone'a XS Max.

Źródło: https://www.mysmartprice.com/gear/sony-xperia-xz4/

Tagi: sony sony xperia xz4 wideo