Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 09:41
Just Cause 4 na premierowym zwiastunie. Początek rozgrywki zapowiada wybuchową historię
364V

Just Cause 4 na premierowym zwiastunie. Początek rozgrywki zapowiada wybuchową historię

Już jutro odbędzie się premiera kolejnej produkcji Avalanche Studios, więc z tej okazji możemy zerknąć na premierowy zwiastun oraz sam początek opowieści. Oba materiały pozwalają oczekiwać wielu efektownych wybuchów.

Seria Just Cause nigdy nie podbiła serc graczy z całego świata, ale nawet w takim układzie Avalanche Studios nie rezygnuje z marki. Czwarta przygoda Rico nie zapowiada rewolucji, jednak na pewno będzie to kapitalny tytuł dla fanów tego IP.

Just Cause 4 na kolejnej, wybuchowej rozgrywce. Chaos w 4K

W 2018 roku nie brakowało produkcji z wielkimi, otwartymi światami i standardowo Just Cause 4 charakteryzuje się właśnie tym elementem. Twórcy zapewniają ogromne tereny, na których natrafimy na kolejne grupy bandziorów, a podczas rozgrywki będziemy czerpać garściami z możliwości Rico.

Niektórzy mogą narzekać na brak konkretnego odświeżenia zabawy, jednak musimy pamiętać, że Just Cuase 4 zostało w głównej mierze przygotowane dla graczy, którzy ostatnie lata zachwycali się kolejnymi opowieściami Rodrigueza. Nie zabraknie tutaj wybuchów, małej armii do pokonania, wykorzystania gadżetów, zabawy linką i wielu smaczków, z których Just Cuase jest znane i cenione.

Wkrótce pojawią się ostateczne opinie dotyczące gry. Czekacie na premierę? 

Tagi: Avalanche Studios Just Cause 4 Square Enix

Nie przegap