SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2018 14:57
Just Cause 4 na kolejnej, wybuchowej rozgrywce. Chaos w 4K
708V

Just Cause 4 na kolejnej, wybuchowej rozgrywce. Chaos w 4K

Rico Rodriguez już w przyszłym tygodniu rozpocznie swoją przygodę, w której nie zabraknie wybuchów, zniszczonych budynków, a nawet latających czołgów. Zobaczcie najnowszy fragment rozgrywki z Just Cause 4 prezentujący ogromne możliwości bohatera.

Na każdym kolejnym materiale z Just Cause 4 widzimy jedno – potęgę gadżetów oraz broni. Protagonista serii Avalanche Studios może bez najmniejszego problemu eliminować tłumy przeciwników i rozgrywka prezentuje się efektownie.

Just Cause 4. Przejmowanie regionów przez destrukcję

To oczywiście nie będzie tytuł dla każdego, jednak możliwości Rico wyglądają przyjemnie. Just Cause 4 nie zmienia znanej nam formuły, ale autorzy kolejny raz podkręcają możliwości Rico.

Seria Avalanche Studios jest prawdziwą piaskownicą, bo tutaj otrzymujemy narzędzia, dzięki którym możemy się po prostu bawić – podczepianie na balony czołgu, następnie wskakiwanie na niego za pomocą linki i strzelanie do przeciwników z takiej maszyny wygląda świetnie i daje mnóstwo satysfakcji.

Deweloperzy oferują „grę od fanów dla fanów” i pewnie znajdzie się spore grono miłośników uniwersum, którzy zdecydują się sięgnąć po Just Cause 4. Mam jednak wrażenie, że autorzy stoją teraz przed dużym wyzwaniem, ponieważ kolejna odsłona musi zaoferować coś świeżego – tutaj już nie przejdzie rozbudowanie „podstawy”.

Tagi: Avalanche Studios gameplay Just Cause 4 Square Enix