Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 07:56
Splinter Cell na The Game Awards? Fisher pojawił się na nowym zwiastunie
1316V

Splinter Cell na The Game Awards? Fisher pojawił się na nowym zwiastunie

W Sieci wylądował najnowszy materiał promujący The Game Awards. Zwiastun pozwala spojrzeć na kilka ładnych ujęć z już wydanych lub zapowiedzianych gier, ale w gąszczu bohaterów pojawia się Sam Fisher. To pewnie nie jest przypadek.

Z czwartku na piątek odbędzie się The Game Awards. Ostatnia tegoroczna, branżowa impreza, na której nie zabraknie dużych zapowiedzi i prawdopodobnie jedną z ciekawostek przygotowanych na wydarzenie jest Splinter Cell.

Mortal Kombat XI na The Game Awards? Wyciek przynosi mnóstwo detali o grze

O powrocie marki Splinter Cell wiemy od dawna. Yves Guillemot już wiele miesięcy temu powtarzał, że jego zespół musi znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla tej marki i choć nie otrzymaliśmy bezpośredniej zapowiedzi, to możemy mieć pewność, że Ubisoft nie zapomniał o uznanym weteranie.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeży materiał zapowiadający The Game Awards. Film zachęca nas do „spaceru między światami” i oglądamy wiele wydanych (God of War, Assassin's Creed: Odyssey, Destiny 2, Shadow of the Tomb Raider, Call of Duty: Black Ops 4, World of Warcraft: Battle for Azeroth, Detroit: Become Human, Spider-Man Super Smash Bros. Ultimate, Forza Horizon 4, Fallout 76, Far Cry 5, Red Dead Redemption 2) lub zapowiedzianych (The Last of Us: Part 2, Gears 5, Ghost of Tsushima, Death Stranding, Ori and the Will of the Wisps, Anthem, Resident Evil 2) gier

W kilku miejscach na materiale pojawiają się krótkie sceny, które mogą zwiastować ciekawe zapowiedzi na The Game Awards (00:21, 00:45, 00:53, 1:09) – na jednym z fragmentów pojawia się Sam Fisher. Nie możemy oczywiście mieć pewności, że Splinter Cell pojawi się na The Game Awards, ale musicie przyznać, że wygląda to bardzo ciekawie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: splinter cell the game awards Ubisoft

Nie przegap