Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.12.2018 13:13
Mortal Kombat XI na The Game Awards? Wyciek przynosi mnóstwo detali o grze
2322V

Mortal Kombat XI na The Game Awards? Wyciek przynosi mnóstwo detali o grze

Mortal Kombat XI na Video Games Awards? Takowe plotki krążą od dłuższego czasu, a podsyca je nowy wyciek z 4Chana. Jakie przynosi informacje?

Informacje na temat Mortal Kombat XI krążą po Sieci już od kilkunastu miesięcy. Wydaje się, że tym razem faktycznie, zapowiedź gry jest tuż tuż i o nowej grze Eda Boona usłyszymy na The Game Awards.

Mortal Kombat 11 potwierdzony przez aktora głosowego

Informacje na temat gry pojawiły się na 4Chanie, gdzie rzekomo jeden z testerów gry postanowił ku uciesze tam zebranych, ujawnić wszystko to, co wie o grze. A sądząc po liczbie informacji - wie wyjątkowo dużo.

Mortal Kombat XI ujawniony ma zostać już podczas The Game Awards. Prace nad jedenastą odsłoną serii zaczęły się od razu po zakończeniu dewelopingu MKX. Wpierw opracowywano koncept, później ruszyły faktyczne prace deweloperskie. Jedenastka działać ma tym razem na Unreal Engine 4 oraz zaoferować znacząco poprawioną animację i jej płynność.

Gra zaoferować ma tryb przygodowy, mocno inspirowany Mortal Kombat: Shaolin Monks. Będziemy mogli w niego zagrać samemu, w lokalnej lub sieciowej kooperacji. Oprócz tego, będzie także zwykły tryb fabularny, który skupi się na trzech bohaterach. Tymi prawdopodobnie będą Raiden, Liu Kang oraz Kitana. Raiden po przemianie stał się brutalny i morduje każdego, kto chce atakować Ziemię. Liu Kang za to z Kitaną zbierają armię, poszukując artefaktów Starych Bogów. Shang Tsung za to razem z Reiko dogadał się z Kotal Khanem by rządzić Zaświatami.

Grywalną postacią ma być Fujin, ale za to z gry, przynajmniej na premierę, wylecieć mają:

  • Johny Cage
  • Sonya Blade
  • Goro
  • Kano
  • Baraka
  • Mileena
  • Ferra & Torr

Zastąpią ich nowi wojownicy oraz nieobecni od pewnego czasu bohaterowie.

Czy przeciek znajdzie swoje potwierdzenie w faktycznej zapowiedzi przekonamy się już w nocy z 6 na 7 grudnia podczas The Game Awards.

Tagi: mortal kombat xi NetherRealm Studios Warner Bros. Interactive

Nie przegap