Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2018 16:26
Asteriks i Obeliks: Tajemnica Magicznego Wywaru na polskim zwiastunie. Nowa opowieść o Gallach
1052V

Asteriks i Obeliks: Tajemnica Magicznego Wywaru na polskim zwiastunie. Nowa opowieść o Gallach

Na początku 2019 roku na dużym ekranie pojawi się nowa ekranizacja komiksu o Asteriksie i Obeliksie. „Tajemnica Magicznego Wywaru” otrzymała nowy zwiastun, na którym możemy posłuchać rodzimego dubbingu.

„Asteriks i Obeliks: Tajemnica Magicznego Wywaru” trafi do kin 18 stycznia. Jest to najnowsza animacja przygotowana przez duet reżyserów: Alexandre Astier („Asterix na olimpiadzie”, „Pożądanie”, „LOL”) oraz Louis Clichy („Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”). Twórcy obiecują dobrą zabawę dla widzów w każdym wieku.

Blue Beetle otrzyma solowy film. DC i Warner Bros. przedstawią historię superbohatera

Historia tym razem skupia się na Panoramiksie, który decyduje się na bardzo ważny ruch – uznany druid zamierza przejść na emeryturę i chce odnaleźć odpowiedniego następcę. Z tego powodu wyrusza na podróż pełną przygód:

„Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej musi jednak zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Gallów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i kapłana Demoniksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!”

W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski, Wiktor Zborowski, a nawet Kuba Wojewódzki. Autorem dialogów został Jakub Wescile, współautor sukcesu takich filmów, jak: „Kraina Lodu”, „Coco” i „Auta”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: asteriks i obeliks film trailer zwiastun

Nie przegap