Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.12.2018 16:45
Koniec Daredevil od Netflix. Skasowano 4 sezon
1864V

Koniec Daredevil od Netflix. Skasowano 4 sezon

Już w pierwszych dniach listopada spekulowaliśmy, że Netflix może skasować kolejny serial w związku z niewielkim zainteresowaniem widzów. Tak się właśnie stało.

Trzeci sezon Daredevil wg wstępnych informacji zanotował gorszy wynik od Daredevil 2 aż o 55%. I to pomimo pochwał widzów i krytyków.

Netlix nie zamierza się temu dalej przyglądać z założonymi rękami. Firma już poinformowała, że kasuje wszelkie plany tworzenia kolejnego, czwartego sezonu Daredevil.

"Jesteśmy bardzo dumni z ostatniego i finalnego sezonu Daredevil, który debiutował w październiku. To z pewnością bolesne dla fanów, ale uważamy, że lepiej zakończyć ten rozdział w dobrym stylu". 

Rzecznik prasowy Netflix podziękował fanom, Erykowi Olsesonowi, scenarzystom, aktorom i ekipie filmowej. Trzy sezony Daredevil pozostaną dostępne dla widzów w Netflix "przez długie lata".

Obecnie Netflix przygotowuje tylko dwa seriale związane z marką Marvel - to Jessica Jones i The Punisher. Warto pamiętać w tym kontekście, że w 2019 roku rusza Disney+, platforma streamingowa Disneya, w której zobaczymy pewnie większość nowych produkcji związanych z markami Marvela.

Tagi:

Nie przegap