SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2018 23:57
Fallout 76. Bethesda rozdaje skromne rekompensaty posiadaczom Power Armor Edition
989V

Fallout 76. Bethesda rozdaje skromne rekompensaty posiadaczom Power Armor Edition

Bethesda przyznała się do problemów ze specjalnym wydaniem Fallout 76. Posiadacze Power Armor Edition mogą czuć się pokrzywdzeni, więc firma zdecydowała się zaoferować klientom darmowe Atomy.

Power Armor Edition obok wypasionego hełmu oraz Fallout 76 miał zawierać porządną, płócienną torbę. Bethesda w ostateczności nie zdecydowała się na taki wydatek, więc w pakiecie wylądowały tańsze nylonówki, które nie spodobały się klientom.

Fallout 76 z kolejnym problemem. Edycja Kolekcjonerska zawiera tańszą wersję torby

Wczoraj pojawiły się dwa komunikaty wydane przez pracowników Bethesdy, z którymi skontaktowali się gracze, jednak mogliśmy się spodziewać oficjalnego stanowiska całego studia. Firma opublikowała poniższą wiadomość:

„Rozumiemy i respektujemy rozczarowanie wywołane torbą z Power Armor Edition. Przepraszamy. Prosimy o kontakt z Bethesda Support w celu przedstawienia dowodu zakupu Edycji Kolekcjonerskiej. Pomoże to w przyznaniu na Twoje konto 500 Atomów.”

500 Atomów to dokładnie równowartość 4,99 dolarów – za taką kwotę możemy kupić cyfrową walutę w sklepie Bethesdy. Gracze mogą nawet nie odczuć tego „przypływu gotówki”, ponieważ tak prezentuje się kilka produktów w sklepie gry:

  • 500 Atomów czapka Vault 76
  • 300 Atomów czapka przeciwsłoneczna
  • 300 Atomów drzwi do bazy
  • 300 Atomów emotka 
  • 200 Atomów tatuaż orła

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76