Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2018 19:31
Fallout 76 z kolejnym problemem. Edycja Kolekcjonerska zawiera tańszą wersję torby
3175V

Fallout 76 z kolejnym problemem. Edycja Kolekcjonerska zawiera tańszą wersję torby

Fallout 76 otrzymał wypakowaną wersję Power Armor Edition, która na pierwszych materiałach wyglądała kapitalnie. Torba nie była najważniejszym elementem zestawu, jednak jak się okazuje, Bethesda zdecydowała się wrzucić do pakietu tańszy gadżet.

Fallout 76 Power Armor Edition mogliśmy w Polsce kupić za 799 zł. Jest to spora kwota, która pewnie odstraszyła część graczy, ale najwięksi fani uniwersum rozbili świnki skarbonki, czekali na kurierów i część klientów przeżyła rozczarowanie.

Fallout 76 otrzyma w grudniu dwie aktualizacje. Bethesda zdradza ich zawartość

Zestaw widzieliśmy na kilku materiałach, więc zainteresowani doskonale wiedzieli, na co dokładnie wydają pieniądze. Niestety, okazało się, że Bethesda nie mogła zaoferować klientom zestawu z „obrazka”.

Standardowo wszyscy gracze po otwarciu pudełka cieszyli się hełmem, jednak gdy zaczęto przyglądać się poszczególnym elementom Power Armor Edition pojawił się problem – pakiet nie zawiera porządnej torby. Zamiast tego sympatycy tytułu otrzymali nylonową zrywkę, która zdaniem niektórych opinii nie prezentuje oczekiwanej jakości.

Bethesda musi oczywiście odpowiedzieć na narzekania graczy, więc jeden z klientów otrzymał krótką wiadomość:

„Ze względu na braki materiałów musieliśmy zaoferować nylonową torbę w Fallout 76: Power Armor Edition. Mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to nikomu cieszyć się tym, co uważamy za jedną z najlepszych edycji kolekcjonerskich.”

Warto jednak zwrócić uwagę, że przedstawiciele firmy nie posiadają jednej regułki, według której mają odpowiadać zaniepokojonym fanom, więc czasami możemy dowiedzieć się, że torba była po prostu za droga:

„Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z torby. Prezentowana w mediach torba była prototypem i jej wykonanie było za drogie.”

Poniżej możecie spojrzeć na małe porównanie elementów.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios edycja kolekcjonerska Fallout 76