Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2018 17:14
Metal Gear Solid doczeka się odświeżonej wersji? Konami zarejestrowało nowe znaki towarowe
1893V

Metal Gear Solid doczeka się odświeżonej wersji? Konami zarejestrowało nowe znaki towarowe

Konami może majstrować nad odświeżeniem kultowego Metal Gear Solid. Firma zarejestrowała nowe znaki towarowe, które mogą odnosić się do produkcji zmierzającej na aktualną generację.

Hideo Kojima nie pracuje już w Konami, jednak to japońska korporacja posiada pełne prawa do marki Metal Gear Solid. Firma po rozstaniu z legendarnym deweloperem potwierdziła, że zamierza rozwijać serię MGS i nawet rozpoczęto przygotowanie kolejnej odsłony.

Metal Gear Solid. Zobaczcie przepiękny remake intro klasyka z PSX

Od wielu miesięcy czekamy na jakiekolwiek oficjalne zaprezentowanie nowych produkcji z tego uniwersum i najwidoczniej Konami szykuje się do odsłonięcia gier. Firma zarejestrowała w Europie dwa znaki towarowe: Metal Gear i Metal Gear Solid.

Japończycy zastrzegli nazwy pod koniec października, więc możemy śmiało powiedzieć, że jest to bardzo świeży temat. W Sieci pojawiły się plotki, według których firma zleciła przygotowanie odświeżonej odsłony Metal Gear Solid i tytuł ma trafić jeszcze na aktualną generację.

Są to oczywiście plotki, jednak warto pamiętać, że Japończycy planują coś związanego z tym uniwersum. Wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne informacje dotyczące nowych projektów Konami – firma po porażce związanej z premierą Metal Gear Survive potrzebuje kilku sukcesów.

Zagralibyście w pełny remake Metal Gear Solid?

Źródło: https://en.ostrog.com/1575/

Tagi: Konami Metal Gear Solid znak towarowy