Metal Gear Solid doczeka się odświeżonej wersji? Konami zarejestrowało nowe znaki towarowe

Gry
2168V
Metal Gear Solid doczeka się odświeżonej wersji? Konami zarejestrowało nowe znaki towarowe
Wojciech Gruszczyk | 28.11.2018, 17:14

Konami może majstrować nad odświeżeniem kultowego Metal Gear Solid. Firma zarejestrowała nowe znaki towarowe, które mogą odnosić się do produkcji zmierzającej na aktualną generację.

Hideo Kojima nie pracuje już w Konami, jednak to japońska korporacja posiada pełne prawa do marki Metal Gear Solid. Firma po rozstaniu z legendarnym deweloperem potwierdziła, że zamierza rozwijać serię MGS i nawet rozpoczęto przygotowanie kolejnej odsłony.

Dalsza część tekstu pod wideo

Metal Gear Solid. Zobaczcie przepiękny remake intro klasyka z PSX

Od wielu miesięcy czekamy na jakiekolwiek oficjalne zaprezentowanie nowych produkcji z tego uniwersum i najwidoczniej Konami szykuje się do odsłonięcia gier. Firma zarejestrowała w Europie dwa znaki towarowe: Metal Gear i Metal Gear Solid.

Japończycy zastrzegli nazwy pod koniec października, więc możemy śmiało powiedzieć, że jest to bardzo świeży temat. W Sieci pojawiły się plotki, według których firma zleciła przygotowanie odświeżonej odsłony Metal Gear Solid i tytuł ma trafić jeszcze na aktualną generację.

Są to oczywiście plotki, jednak warto pamiętać, że Japończycy planują coś związanego z tym uniwersum. Wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne informacje dotyczące nowych projektów Konami – firma po porażce związanej z premierą Metal Gear Survive potrzebuje kilku sukcesów.

Zagralibyście w pełny remake Metal Gear Solid?

Źródło: https://en.ostrog.com/1575/

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper