Ancestors Legacy z bezpłatną kampanią o Zakonie Krzyżackim. Twórcy ponownie rozwijają grę

News
602V
Ancestors Legacy z bezpłatną kampanią o Zakonie Krzyżackim. Twórcy ponownie rozwijają grę
Wojciech Gruszczyk | 28.11.2018, 14:55

Destructive Creations w świetny sposób dba o Ancestors Legacy. Produkcja rodzimego studia właśnie otrzymała nową zawartość, którą pobiorą wszyscy gracze za darmo.

Ancestors Legacy zadebiutowało w maju wyłącznie na komputerach osobistych. Twórcy wciąż przygotowują edycję na Xboksa One, ale na premierę musimy zaczekać do pierwszego kwartału 2019 roku. Mimo to autorzy stale rozbudowują wersję na PC.

Ancestors Legacy z darmowym dodatkiem o Bolesławie Chrobrym. Zwiastun przedstawia wydarzenia

Deweloperzy potrzebowali zaledwie dwóch miesięcy, by przygotować kolejny bezpłatny dodatek. Ancestors Legacy otrzymało nową kampanię, która zawiera pięć misji, ponad 1700 linii dialogowych i świeżutkie osiągnięcia do odblokowania.

Zainteresowani poznają teraz historię Zakonu Krzyżackiego, a sama opowieść została umiejscowiona w czasie II Powstania Pruskiego – gdy pruscy tubylcy postanowili przeciwstawić się niemieckiej okupacji. W trakcie rozgrywki otrzymamy możliwość spojrzenia na wydarzenia z dwóch perspektyw.

„Akcja rozpoczyna się w 1260 roku, gdy Herkus Monte po latach studiów pod czujnym okiem Zakonu Krzyżackiego w Magdeburgu, postanowił powrócić do rodzinnej wsi Pokarvis. Choć początkowo znajdował się po stronie Krzyżaków, którzy go wykształcili i doskonalili jego umiejętności militarne, Herkus wkrótce znajdzie swoje miejsce u boku pruskich krewnych i poprowadzi bunt przeciwko temu samemu Zakonowi Krzyżackiemu, którego jest częścią.”

Jeśli wciąż nie wypróbowaliście Ancestors Legacy to od 30 listopada rozpocznie się darmowy weekend na Steam, podczas którego sprawdzicie trzy kampanie fabularne oraz tryb sieciowy ze wszystkimi mapami.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych