Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 16:34
Ancestors Legacy z darmowym dodatkiem o Bolesławie Chrobrym. Zwiastun przedstawia wydarzenia
557V

Ancestors Legacy z darmowym dodatkiem o Bolesławie Chrobrym. Zwiastun przedstawia wydarzenia

Fani polskich strategii nie mogą dzisiaj narzekać. Frostpunk otrzymał dzisiaj darmowe rozszerzenie, więc Ancestors Legacy nie może być gorsze. Twórcy zapraszają graczy na fabularny dodatek o Bolesławie Chrobrym.

Ancestors Legacy to najnowsza produkcja Destructive Creations, które w przeszłości zabłysnęło stworzeniem Hatred. Krwawa gra pozwoliła deweloperom zebrać rozgłos i w następnym, dużym kroku, studio zaprosiło graczy na strategię czasu rzeczywistego czerpiącą garściami z wydarzeń historycznych.

Polskie gry wyróżnione przez Central & Eastern European Game Awards. Polacy mogą zgarnąć nagrody  

Nie inaczej jest w przypadku dodatków. Najnowsze DLC pozwoli poznać historię Bolesława Chrobrego, pierwszego króla Polski, oraz jego syna Mieszka II. Podczas rozgrywki gracze otrzymają możliwość poznania polskiego władcy, który za pomocą dyplomatycznych i strategicznych umiejętności wygrywał wojny, pokonując armię Świętego Cesarstwa Rzymskiego i zrzucając z tronu Jarosława Mądrego, okupując Kijów i jego wszystkie bogactwa.

Dodatek wprowadza pięć misji przedstawiających okres historyczny między 1013 a 1018 rokiem naszej ery. Podczas rozgrywki otrzymamy możliwość sprawdzenia swoich zdolności w strategicznych zmaganiach.

Twórcy podkreślają, że dodatek jest całkowicie darmowy – jest to wyraz wdzięczności dla wszystkich fanów, którzy wspierali i nadal wspierają twórców gry, biorąc udział w testach beta, dzieląc się opiniami, rozpowszechniając informacje o grze i po prostu będąc częścią społeczności.

Wkrótce Ancestors Legacy trafi również do promocji, dzięki której główną przygodę kupicie w lepszej cenie. Na deser oglądajcie zwiastun.

Tagi: Ancestors Legacy Destructive Creations dodatek trailer za darmo zwiastun