Cowboy Bebop w Netflix. Powstaje adaptacja live-action

Filmy i seriale
1310V
Cowboy Bebop w Netflix. Powstaje adaptacja live-action
Bartosz Dawidowski | 28.11.2018, 08:21

Wczoraj pojawiły się pozytywne wieści dotyczące kilku japońskich seriali animowanych (m.in. Neon Genesis Evangelion), które trafią do Netflix. To nie koniec dobrych informacji dla fanów anime.

Okazuje się, że w Netflix obejrzymy również niedługo adaptację kultowego serialu animowanego Cowboy Bebop. Adaptację live-action, czyli z prawdziwymi aktorami!

Producenci z Netflix zarzekają się, że dbają o zgodność produkcji z duchem oryginału. Adaptacja Cowboy Bebop konsultowana jest z Shinichiro Watanabe, twórcą animowanego serialu.

Scenariusz do pierwszego epizodu filmowej adaptacji przygotowuje Christopher Yost, który niedawno mógł się wykazać przy okazji "Thor: Ragnarok". Cowboy Bebop w Netflix dostępny będzie w 10 odcinkach. Prace nad serialem rozpoczęto już w 2017 roku.

Ostatnią próbą stworzenia filmu live-action na bazującego na fabule Cowboy Bebop podjęto kilka lat temu. W rolę głównego bohatera miał wcielić się Keanu Reeves. Niestety projekt okazał się wtedy chyba zbyt ambitny a budżet zbyt duży, by prace nad obrazem rozpoczęły się na dobre.

Źródło: https://media.netflix.com/en/press-releases/netflix-announces-new-live-action-series-cowboy-bebop-based-on-the-japanese-original-animated-series-1

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych