Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.11.2018 09:06
Resident Evil 2 Remake. Demo ma zostać udostępnione jeszcze w 2018 roku
2937V

Resident Evil 2 Remake. Demo ma zostać udostępnione jeszcze w 2018 roku

Capcom bardzo poważnie traktuje markę Resident Evil. Nad remake'iem Resident Evil 2 pracuje więcej osób, niż nad Resident Evil 6. Już w grudniu mamy posmakować owoców pracy tego zespołu.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że nad remake'iem Resident Evil 2 pracuje aż 800 osób, o 200 więcej niż nad Resident Evil 6.

Okazuje się, że demo Resident Evil 2 Remake, które wcześniej zostało udostępnione dziennikarzom na targach E3 2018, ma zostać udostępnione już w połowie grudnia. To jeszcze nie oficjalna informacja, ale takie wieści pochodzą z wiarygodnego źródła - od Anthony'ego Roberta, który pochwalił się na swoim Twitterze, że bawi się już w wersji demonstracyjnej rzeczonego projektu. Użytkownik nie poprzestał na suchym tekście, tylko opublikował szereg zrzutów ekranowych (a nawet zdjęcie dev-kita, który posiada) na dowód. Wszystkie screeny znajdziecie w naszej galerii.

Demo Resident Evil 2 Remake zostanie opublikowane wg Anthony'ego Roberta już w połowie grudnia 2018 r. W próbce kodu gry wybrać będziemy mogli kampanię Claire i Leona. Na początku miesiąca Capcom wypuści natomiast nowy zwiastun tej produkcji. Czekamy!

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)