Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.11.2018 10:48
Pożegnanie ze Splatoon 2. Nadciąga finalny pakiet zawartości
687V

Pożegnanie ze Splatoon 2. Nadciąga finalny pakiet zawartości

Splatoon 2 "zabili ale uciekło". Pomimo wcześniejszych zapowiedzi gra otrzyma jeszcze jedną, finalną aktualizację, wprowadzającą świeżą zawartość.

Splatoon 2 cały czas cieszy się wielką popularnością i trochę szkoda, że to już finalna aktualizacja wprowadzająca nową zawartość do tej niezwykle sympatycznej strzelanki. Deweloperzy Splatoon 2 pracują już zapewne nad nowym projektem i muszą przenieść do niego wszystkie siły.

W każdym razie finalna aktualizacja ze świeżą zawartością zostanie udostępniona 5 grudnia. W pakiecie 4.3.0 znajdziemy przede wszystkim nowe umiejętności. Chodzi o Bomb Defense Up DX, które łączy znane wcześniej skille Bomb Defense Up i Cold Blooded oraz o Main Power Up, które zapewnia różne buffy w zależności od dzierżonej aktualnie broni (np. Splattershot zwiększa celność przy strzelaniu w trakcie skakania).

Aktualizacja 4.3.0 zapewni nam również dostęp do aż 8 nowych giwer - m.in. do Ballpoint Splatling Nouveau, Nautilus 79, Custom Explosher i Bloblobber Deco. Pierwsze screeny z rzeczoną bronią znajdziecie w naszej galerii.

Po rzeczonej aktualizacji doczekamy się jeszcze tylko mniejszych poprawek bugów, które nie będą już jednak wprowadzać do gry nowych map/giwer.

Tagi: Nintendo splatoon 2 switch

Nie przegap