Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2018 10:17
NACON REVOLUTION Unlimited Pro Controller zapowiedziany. Ulepszona wersja znanego kontrolera
1178V

NACON REVOLUTION Unlimited Pro Controller zapowiedziany. Ulepszona wersja znanego kontrolera

NACON właśnie potwierdził przygotowanie kolejnego kontrolera do PlayStation 4. Firma postanowiła skorzystać z rad społeczności i ponownie ulepsza „Rewolucję”. Poznajcie pierwsze szczegóły oficjalnego kontrolera dla konsoli Sony.

NACON coraz śmielej przedstawia kolejne urządzenia skierowane do posiadaczy PlayStation 4. Kilka tygodni temu zapowiedziałem nowy arcade stick, a dzisiaj mam okazję przedstawić kontroler. Firma ponownie udoskonala swoją koncepcję.

Nacon Daija Arcade Stick oficjalnie. Wszystkie szczegóły sprzętu do PS4 i PS3

NACON wprowadził na rynek już dwa kontrolery do PlayStation 4 – gracze mogą poznawać przygody za pomocą Revolution Pro Controller oraz Revolution Pro Controller 2. Korporacja potwierdziła dzisiaj, że oba urządzenia osiągnęły wynik ponad 600 000 egzemplarzy.

Ten wynik zachęcił firmę do kolejnego kroku i właśnie poznaliśmy NACON REVOLUTION Unlimited Pro Controller – producent w końcu zdecydował się na bezprzewodową łączność (kabel jest wyłącznie opcją) i sprzęt posiada wejście słuchawkowe, z którego skorzystamy nawet podczas rezygnacji z kabla. Urządzenie oferuje również poprawiony panel do zmiany profili oraz dodatkowe przyciski umiejscowione na gripach.

W oficjalnej informacji opublikowanej przez NACON pojawia się wzmianka o bezprzewodowym połączeniu i jednoczesnym wykorzystaniu headsetu podłączanego do kontrolera – nie jest to przypadek, ponieważ konkurencja w postaci Razera nie pozwala na takie przyjemności.

NACON REVOLUTION Unlimited Pro Controller był przygotowywany przez ponad rok ze społecznością graczy, a premiera pada odbędzie się w 2019 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: kontroler nacon NACON REVOLUTION Unlimited Pro Controller playstation 4