Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2018 10:30
Film Król Lew porównany z oryginałem. Idealne odwzorowanie scen
2601V

Film Król Lew porównany z oryginałem. Idealne odwzorowanie scen

Disney w nocy opublikował pierwszy materiał prezentujący ekranizację „Króla Lwa”. Nie musieliśmy długo czekać na konkretne porównanie poszczególnych scen z oryginałem i sympatycy produkcji z 1994 roku będą zachwyceni.

19 lipca odbędzie się premiera „Króla Lwa”. Disney postanowił odświeżyć znaną historię, ale ponownie w produkcji usłyszymy znanych aktorów – będzie to na pewno kapitalne doświadczenie dla widzów, którzy zachwycali się oryginalną animacją.

Król Lew. Pierwszy zwiastun filmu Disneya

We wrześniu 2016 roku otrzymaliśmy zapowiedź nowego „Króla lwa”. Disney po sukcesie odświeżonych produkcji postanowił wziąć na warsztat uznaną opowieść. Za projekt odpowiada Jon Favreau, czyli autor „Księgi dżungli” z 2016 roku – reżyser ponownie stawia na aktorów oraz bluescreen.

Na pierwszym zwiastunie pojawia się kilka znanych scen, który wyglądają naprawdę świetnie, ale warto je zestawić z oryginałem – twórcy dbają tutaj o najdrobniejsze detale, więc możemy mieć nadzieję, że nowa wersja nie zniszczy naszych wspomnień z dzieciństwa.

Warto przypomnieć, że Jon Favreau pracuje również nad serialem aktorskim w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale w tym wypadku nie otrzymaliśmy jeszcze pierwszej prezentacji.

Tagi: film król lew porównanie