Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2018 11:24
Assassin's Creed: Rebellion do pobrania za darmo. Zwiastun pokazuje małego Assassyna
1192V

Assassin's Creed: Rebellion do pobrania za darmo. Zwiastun pokazuje małego Assassyna

Po wykorzystaniu informacji zwrotnych od graczy oraz wielomiesięcznym dopieszczaniu projektu, Assassin's Creed: Rebellion w końcu zadebiutował na urządzeniach mobilnych. Produkcja przypomina Fallout Shelter i jest dostępna za darmo.

Pierwsi gracze od ubiegłego roku sprawdzają Assassin's Creed: Rebellion. Twórcy zdecydowali się na dopracowanie gry wykorzystując informacje od fanów i dopiero teraz możemy zagrać w pełną wersję mobilnego Assassyna.

Assassin's Creed: Odyssey. Ubisoft wyróżnia dzieła graczy w zwiastunie trybu foto

Assassin's Creed: Rebellion wskoczył na Google Play oraz App Store, a pod wieloma względami produkcja korzysta z rozwiązań znanych ze wspomnianego we wstępie Fallout Shelter. Podczas rozgrywki gracze otrzymują możliwość rozbudowy własnej bazy, a następnie wykorzystują skrytobójców do wykonywania misji.

Akcja Assassin's Creed: Rebellion zaprowadza śmiałków do czasów hiszpańskiej inkwizycji. Podczas rozgrywki otrzymujemy dostęp do kolejnych bohaterów znanych z gier, ale autorzy przygotowali również nowe postacie.

Gra oczywiście została oparta o mikrotransakcje (od 4,59 zł do 479,99 zł za element), ale aktualnie nie miałem okazji sprawdzić, czy Assassin's Creed: Rebellion można grać bez wydawania dodatkowych pieniędzy na produkcję.

Tagi: Assassin's Creed: Rebellion Behavior Interactive Mobile trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap