Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.11.2018 16:30
Spyro Reignited Trilogy. Activision tłumaczy brak napisów
2016V

Spyro Reignited Trilogy. Activision tłumaczy brak napisów

Activision postanowiło wytłumaczyć się z braku napisów w Spyro Reignited Trilogy. I cóż, takiego tłumaczenia się nikt nie spodziewał.

Na brak napisów w Spyro Reignited Trilogy, gracze narzekają wyjątkowo mocno. Mimo że mi osobiście to nie sprawia problemu, to jednak rozumiem, że dla kogoś kto niekoniecznie operuje dobrze językiem angielskim może to sprawić problem.

Spyro Reignited Trilogy - recenzja gry. Nostalgiczny powrót w fioletowym kolorze

Niektórzy postanowili bombardować Activision swoimi opiniami i dopytywać o ewentualną aktualizację, która doda napisy do gry. Na odpowiedź wydawcy nie musieliśmy długo czekać. I cóż, ich odpowiedź jest wyjątkowo osobliwa.

Gdy Toys for Bob rozpoczęło pracę nad kolekcją, pewne decyzje musiały zostać podjęte. Zespół deweloperski wybrał wierność oryginałom i nie zmienianie tego, co zostało w pamięci graczy. Korzystając z nowego silnika, gra została przetłumaczona na języki, które nie były obecne w oryginale. W branży gier nie ma standardu napisów, ale Activision troszczy się o graczy, a ich uwagi będą brane pod uwagę w przyszłości.

Całość można streścić do krótkiego "napisów nie ma, bo nie było ich na PSX-ie". Co jest wyjątkowo głupim tłumaczeniem, bo dodanie napisów do gry nie jest wyjątkowo skomplikowaną robotą, zwłaszcza gdy tworzy się grę od zera.

Tagi: Activision playstation 4 Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob Xbox One