Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.11.2018 09:56
DayZ na PS4 najwcześniej za rok
1507V

DayZ na PS4 najwcześniej za rok

DayZ to niekończący się serial. Na PC, gra nadal nie jest skończona, choć uczciwie trzeba przyznać, że ostatnio weszła w fazę beta i do końca 2018 roku ma otrzymać wersję 1.0. Co z PS4?

Cóż, tutaj DayZ zapowiedziano w 2014 roku i od tego czasu o tym wydaniu słuch zaginął. Z racji tego, że Sony wzbraniało się przed wydawaniem gier we wczesnym dostępie, taka forma dystrybucji odpadała. Zdecydowano więc wydać grę gdy zostanie ukończona.

Vigor na Xbox One. Gra twórców DayZ

Informacje o premierze krążyły kilka razy w ciągu ostatnich lat. Za każdym razem kończąc się słowami - przesunięta. Tym razem nowa data zakopana była w informacji prasowej w której deweloperzy pochwalili się świetną w ich odczuciu sprzedaż (ponad 4 miliony kopii) na PC i Xboksie One.

Nowym terminem premiery DayZ jest końcówka 2019 roku. Choć jeśli mamy wyciągać jakiekolwiek wnioski z dotychczasowego działania dewelopera, to nie zdziwi nas premiera w 2020 albo przeniesienie jej na następną generację. Pytanie tylko - czy ktoś pod koniec 2019 roku w DayZ będzie chciał na PS4 grać.

Jak to wygląda u was?

Tagi: Bohemia Interactive DayZ playstation 4