Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2018 19:50
PlayStation 5 coraz bliżej. Sony ma szykować się do ujawnienia konsoli
11087V

PlayStation 5 coraz bliżej. Sony ma szykować się do ujawnienia konsoli

Sony nie pojawi się na E3, ale możecie mieć pewność, że korporacja przygotowuje się na odpalenie kilku torped. Według najnowszych przecieków już w połowie przyszłego roku możemy oficjalnie usłyszeć o PlayStation 5.

Nowa konsola Sony na pewno nie zostanie ujawniona na E3 2019. Korporacja zdecydowała się ominąć imprezę, na którą będą spoglądać gracze z całego świata. Nie jest to oczywiście przypadek, a przemyślana taktyka.

Black Friday na PSN. Sony wystartowało z promocjami

Najnowsze przecieki sugerują pojawienie się PlayStation 5 jeszcze w połowie 2019 roku – zdaniem informatora korporacja w taki sposób „zapowie” przygotowanie urządzenia i jednocześnie zaprosi graczy na wielką prezentację. Kiedy odbędzie się show? Oczywiście PlayStation Experience 2019.

Nie jest to oficjalna wiadomość, jednak warto zwrócić uwagę na jedno – jeśli faktycznie Sony zdecyduje się na taki ruch, to konkretną informację powinniśmy otrzymać przed E3 2019. Będzie to idealny zabieg, by odwrócić uwagę graczy od imprezy w Los Angeles. W tej sytuacji na grudniowym PlayStation Experience 2019 powinniśmy poznać wszystkie szczegóły, a może nawet zobaczymy pierwsze fragmenty rozgrywki z produkcji kreowanych na nową generację.

Informator wspomina również, że deweloperzy mają już dostęp do dev kitów, które są określane jako „potwór”. Podobno nawet Anthem jest testowany na kolejnej konsoli Sony.

Warto jeszcze wspomnieć, że przeciekami podzieliła się osoba, która wczoraj jako pierwsza informowała o absencji Sony na E3 2019. Na konkrety od Japończyków musimy zaczekać, ale jak widać kolejne miesiące mogą być wyjątkowo ciekawe.

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 5 plotka przeciek Sony

Nie przegap